«Донбас» здобув другу перемогу поспіль над «Маріуполем»

Чинний лідер чемпіонату України «Донбас» розібрався з «Маріуполем» на домашній арені в сьомому турі.

Рахунок відкрили донеччани – на 4–й хвилині протистояння відзначився Олександр Костіков. Незважаючи на сильний пресинг команди Ігоря Чибирєва, «сталеві чайки» вистояли до кінця стартової 20–хвилинки. Авжеж, не без суттєвого вкладу в це Максима Дуве, який майстерно обороняв ворота.

Уже в другому періоді перевагу господарів майданчика подвоїв Євгеній Монс із передачі Миколи Казаковцева. А вже за три хвилини Костіков оформив дубль після виходу один на один із голкіпером гостей.

«Маріуполь» же відзначився лише раз у цьому протистоянні – гол на свій рахунок записав Денис Мостовий у завершальному ігровому відрізку. На більше підопічні Олександра Сеуканда не спромоглися й зазнали другої поразки поспіль від «Донбасу» – 1:3. Донеччани ж продовжують утримувати першу сходинку турнірної таблиці – донецька команда не знає поразок уже в семи матчах.

«Донбас» – «Маріуполь» 3: 1 (1: 0, 2: 0, 0: 1)

Шайби: 1:0 – Костиков (Разумов – Колесніковс), 3:11; 2:0 – Монс (Казаковцев), 33:36; 3:0 – Костиков (Колесніковс) 36:56; 3:1 – Мостовий, 43:28.

«Донбас»: Трифонов (Дьяченко); Пангелов-Юлдашев (К) – Журавльов, Кожевніков – Кобелєв, Григор’єв – Колесніковс; Монс – Туркін (А) – Казаковцев, Шишлянніков – Бірюков – Сигарьов, Мільохін – Буценко – Коренчук (А), Пересунько – Разумов – Костіков.

Маріуполь: Дуве (Мамедов); Цикало – Скурихін, Гуров – Філімонов, Петрухно (А) – Сірченко; Кобяков – Ромащенко – Бондаренко (А), Олійник – Коваленко – Мостовий, Ухін – Мазур – Дурдиев, Двірник – Панов.