«Донбас» всуху виграє у МХК «Динамо»

Сьогодні, 23 вересня, у Дружківці відбувся поєдинок третього туру регулярного чемпіонату України з хокею серед чоловіків між МХК «Динамо» і «Донбасом».

Перший період для донеччан почався з успішно реалізованої більшості. Шайбою у воротах МХК «Динамо» відзначився Іван Рибчик. Подвоїв перевагу «Донбас» зусиллями Себастьяна Карпенко. Потім Іван Рибчик оформив дубль. Так вже за перші шість хвилин першого періоду рахунок на табло показував 3:0. До кінця 20-хвилинки ще одним дублем відзначився Олександр Костіков, закинувши у ворота харків’ян четверту і п’яту шайби.

Майже десять хвилин другого період харків’яни тримали оборону, але не встиг Віталій Кірющенков вийти з лави штрафників, як атакував ворота Михайла Шевчука. Рахунок 6:0. А через вісім хвилин Віталій Кірющенков записав ще один гол на користь своєї команд. Другий період закінчився з перевагою «Донбасу» 8:0.

У третьому періоді голами відзначились Філіп Пангелов-Юдашев і Євгеній Белухін. Варто відзначити, що Євгеній був сьогодні у ролі капітана «Донбасу», і постав крапку у грі, закинувши шайбу на останній хвилині матчу.

«Донбас» – «Динамо» 9:0 (5:0, 2:0, 2:0)

Шайби: 1:0 – Рибчик (Яковлев, Нікіфоров – більш) – 01:22, 2:0 – Карпенко (Григорьєв, Шабаров) – 03:28, 3:0 – Рибчик (Ігнатенко, Белухін) – 05:08, 4:0 – Костіков (Кірющенков – менш.) – 09:49, 5:0 – Костіков (Кузьмик, Кірющенков) – 12:45, 6:0 – Кірющенков (Коренчук) – 29:28, 7:0 – Кірющенков (Костиков, Пангелов-Юлдашев) – 37:13, 8:0 – Пангелов-Юлдашев (Кірющенков, Кузьмик) – 55:56, 9:0 – Белухін (Нікіфоров, Ігнатенко) – 59:32.

«Донбас»: Дьяченко (Качула); Уілсон – Романенко, Яковлєв – Ігнатенко, Каменьков – Пангелов – Юлдашев, Жовнір – Григор’єв; Лялька (А) – Белухін – Коренчук (А) , Рибчик – Захаров (К) – Нікіфоров, Кірющенков – Мазур – Костіков, Разумов – Карпенко – Мостовий.

МХК «Динамо»: Шевчук (Вязовов). Наливайко – Фірсов, Піддубний – Панков, Шашунькин – Савченко, Трапезніков – Швоєв. Абаджян – Муртіщев – Олійник, Геворкян – Праведний – Борисов, Федоров – Соляник – Харін, Шилкін – Черноморченко – Абдуллаєв.

Джерело: uhl.ua