«Донбас» всуху переміг столичних «Крижаних Вовків», у Сигарьова – пента-трик

«Донбас» оформив упевнену виїзну перемогу над «Крижаними Вовками» в 12-му турі чемпіонату України з хокею з шайбою.

Якщо стартовий період пройшов без реалізованих моментів, то вже в другому гості провели чотири голи. На 27-й хвилині протистояння, граючи в більшості, донеччани відкрили рахунок зустрічі – відзначився Андрій Сигарьов. Після закинутої шайби підопічні Ігоря Чибирєва ще активніше стали атакувати суперників, що вилилось у другий гол Сигарьова. На цьому найкращий бомбардир національної першості вирішив не зупинятись і на 35-й хвилині періоду оформив хет-трик. Під завісу другого періоду у воротах «вовків» встиг розписатись і Олександр Костіков, тож на перерву «Донбас» пішов із суттєвою перевагою – 4:0.

У заключній 20-хвилинці малюнок гри не змінився, однак результативність лідерів регулярного чемпіонату все ж знизилась – «Донбас» двічі уразив ворота столичної команди. Уже за хвилину після повернення на лід знову закинув Сигарьов, а за 7 секунд до кінця гри нападник відзначився вдруге за період і так оформив пента-трик – 6:0.

До слова, інший форвард «Донбасу» Олег Шишлянніков набрав у цьому матчі 4 очки, віддавши 4 асисти. Усі з них – Сигарьову. Покращив свою статистику й голкіпер донеччан Олексій Трифонов – він удруге в сезоні оформив шатаут.

«Крижані Вовки» – «Донбас» 0:6 (0:0, 0:4, 0:2)

Шайби: 0:1 – Сигарьов (Коренчук), 25:14; 0:2 – Сигарьов (Шишлянніков– Журавльов), 31:10; 0:3 – Сигарьов (Шишлянніков), 34:54; 0:4 – Костіков (Колесніковс – Разумов), 37:40; 5:0 – Сигарьов (Шишлянніков – Бірюков), 41:04; 0:6 – Сигарьов (Шишлянніков – Бірюков); 49:53;

«Крижані Вовки»Стельмах (Макаренко); Жигалов – Моксунен, Лучніков – Фолтін, Неверов – Сисоєв, Карпов; Шабанов (К) – Сурін – Панков (А), Кіча – Шапіро – Андрющенко, Булах – Борисов – Найдьонов, Володимирський.

«Донбас»: Трифонов (Дьяченко); Пангелов-Юлдашев (К) – Журавльов, Кожевніков – Кобелєв, Григор’єв – Колесніковс, – Садовіков; Мільохін – Туркін – Монс, Шишлянніков – Бірюков – Сигарьов, Лялька (А) – Буценко – Коренчук (А), Пересунько – Разумов – Костіков.