«Донбас» вперше на виїзді переміг «Сокіл» у нинішньому сезоні

«Донбас» здобув впевнену звитягу над «Соколом» у 17-му турі чемпіонату України з хокею з шайбою.

Уже на 2-й хвилині протистояння підопічні Ігоря Чибирєва відкрили рахунок – гол до свого активу записав Максим Разумов. Влучити у ворота Дмитра Кубрицького вдруге донеччани зуміли вже під завісу стартового періоду – перевагу гостей подвоїв Олексій Кожевніков.

Якщо другий ігровий відрізок пройшов без реалізованих моментів, то в третій 20-хвилинці повторився сценарій першого періоду. Уже на 46-й секунді після повернення на лід Андрій Бірюков із передачі Олега Шишляннікова довів рахунок до 3:0. А Євгеній Монс за 9 секунд до кінця протистояння збільшив відрив до 4-х закинутих шайб. Кияни ж так і не змогли підібратись до воріт Олексія Трифонова. Він, до слова, закінчив матч із четвертим шатаутом у цьому сезоні.

Так, «Донбас» здобув п’яту звитягу поспіль і продовжує очолювати турнірну таблицю. «Соколята» же обіймають другу позицію, відстаючи на 7 очок.

«Сокіл» – «Донбас» 0:4 (0:2, 0:0, 0:2)

Шайби: 0:1 – Разумов (Буценко), 1:57; 0:2 – Кожевніков (Пангелов-Юлдашев – Пересунько), 14:44; 0:3 – Бірюков (Шишлянніков – Сигарьов), 40:46; 0:4 – Монс (Пересунько – Туркін), 59:11.

«Сокіл»: Кубрицький (Пеленський); Кругляков – Голубич, Сисак – Платонов, Олендаренко – Фірсов; Рубан – Кузьменко – Німенко, Морозов – Сімчук – Павленко, Середницький – Панченко – Сиротенко – Смирнов.

«Донбас»: Трифонов (Дьяченко); Пангелов-Юлдашев (К) – Журавльов, Кожевніков – Кобелєв, Тунхузін – Колесніковс; Пересунько – Туркін (А) – Монс, Шишлянніков – Бірюков – Сигарьов, Лялька (А) – Буценко – Разумов, Мільохін – Карамнов – Костіков.