«Донбас» виявився сильнішим за «Сокіл» у їхньому першому за 7 років матчі

«Донбас» вдома переміг «Сокіл» у четвертому турі чемпіонату України.

Першою шайбою у цьому протистоянні відзначились донеччани. На 10-й хвилині захист Микити Пеленського пробив Віктор Захаров із вдалої передачі Олександра Пересунька. Уже за 16 секунд підопічні Ігоря Чибирєва подвоїли свою перевагу завдяки результативним діям Андрія Сигарьова. До слова, на цьому нападник «Донбасу» вирішив не зупинятись і за дві хвилини оформив дубль, зробивши для команди комфортний гандикап перед стартом другого періоду.

«Соколи», у свою чергу, після перерви вирішили потурбувати спокій донецького клубу вже на першій хвилині другого ігрового відрізку. Відзначився Фелікс Морозов, який влучив у дальній верхній кут володінь Олексія Трифонова. Позитивну тенденцію підтримав і Олександр Павленко. Він закинув другу шайбу й зменшив відрив у рахунку до мінімального.

У заключному періоді команди довго не могли уразити ворота одна одної, але гольове затишшя перервав Ілля Коренчук. За п’ять хвилин до завершення матчу Віталій Карамнов виграв вкидання й віддав пас на Коренчука, який і встановив остаточний рахунок зустрічі – 4:2.

Так, у першому з 2013-го року матчі «Донбас» здолав «Сокіл» і завдяки цьому одноосібно очолив турніру таблицю національної першості – клуб не зазнав жодної поразки з початку сезону.

«Донбас» – «Сокіл» (3:0, 0:2, 1:0) – 4:2

Шайби: 1:0 Захаров (Монс, Колесніковс), 09:21; 2:0 Сигарьов (Бірюков, Шишлянніков); 3:0 Сигарьов (Туркін, Кожевников, – більш.), 12:29; 3:1 Морозов (Середницький), 20:50; 3:2 Павленко (Ковальов), 25:11; 4:2 Коренчук (Карамнов, Мільохін), 55:41;

«Донбас»: Трифонов (Дьяченко); Пангелов-Юлдашев – Журавльов, Кожевников – Кобелєв, Кутугін – Колесніковс, Садовиков – Трандафілов; Монс – Туркін (А) – Захаров (К), Шишлянніков – Бірюков – Сигарьов, Мільохін – Буценко – Коренчук (А), Пересунько – Карамнов – Разумов.

«Сокіл»: Пеленський (Кубрицький – з 9:37); Сисак – Платонов, Олендаренко – Голубич, Павлов – Фірсов, Сушков; Середницький – Симчук – Морозов (К), Рубан – Кузьменко – Німенко (А), Міхнов (А) – Ковальов – Павленко, Пойманов – Панченко – Ступак.