«Донбас» усуху розібрався з «Маріуполем», у Карамнова та Ляльки – по дублю

«Донбас» здобув звитягу над «Маріуполем» у 33-му турі чемпіонату Украаїни з хокею з шайбою.

Упевнений початок гри дозволив «Донбасу» організувати собі комфортну перевагу в дві шайби вже під кінець п’ятої хвилини зустрічі. Віталій Карамнов відзначився першим кидком «Донбасу» у створ воріт суперника, а подвоїв перевагу донеччан їхній капітан Віктор Захаров – він реалізував більшість.

У другому періоді «Донбас» тримав гру під контролем, але забити не вдалося. Утім, як і супернику «червоно-біло-чорних».

А ось третій ігровий відрізок вийшов найрезультативнішим у матчі. «Донбас» закинув тричі. Віталій Лялька оформив дубль. Цим же відзначився Віталій Карамнов.

Дебютував за «Донбас» захисник Максим Горечішніков набрав своє перше очко за донеччан, віддавши результативну передачу.

«Маріуполь» так і не зумів розписатись у воротах опонента, і це принесло Олексію Трифонову шостий шатаут в сезоні.

«Маріуполь» – «Донбас» 0:5 (0:2, 0:0, 0:3)

Шайби0:1 – Карамнов (Пересунько) – 2:57, 0:2 – Захаров (Монс, Пангелов-Юлдашев – бол.) – 4:52, 0:3 – Лялька (Горечішніков) – 42:37, 0:4 – Лялька – 50:41, 0:5 – Карамнов (Сигарьов, Бірюков – бол.) – 52:55

«Маріуполь»: Дмитрієв (Дуве), Ложкін – Гуров, Чердак – Корчоха – Карпенко, Костарєв – Васильєв, Лихачов – Коваленко – Зайцев, Фроленко – Зуєв, Бондаренко – Кудрін – Градусов, Філімонов, Тимченко – Луговой – Мазур – Мостовий

«Донбас»: Трифонов (Дьяченко), Пангелов-Юлдашев – Журавльов, Монс – Туркін – Захаров, Кожевніков –Кобелєв, Шишлянніков – Бірюков – Сигарьов, Горечішніков – Курбатов, Лялька – Буценко – Коренчук, Мілєхін – Карамнов – Пересунько

Джерело: uhl.ua