«Донбас» удруге в сезоні обіграв чинного чемпіона «Кременчук»

«Кременчук» удома поступився «Донбасу» в десятому турі чемпіонату України з хокею з шайбою.

Рахунок зустрічі відкрили якраз господарі майданчика. На четвертій хвилині Андрій Денискін потужно пробив у дальню дев’ятку, а Ілля Андрюхов не зумів упоратись із цим кидком. Як виявилось, ця шайба стала останньою для «містян» у матчі. На гол Денискіна «Донбас» відреагував закинутою шайбою авторства Олега Шишляннікова. А до завершення першого періоду ще двоє хокеїстів «Донбасу» відзначились у володіннях В’ячеслава Новицького – спочатку гол провів Андрій Бірюков, а після – Євгеній Монс.

У другому ігровому відрізку донеччани продовжували домінувати на льоду. У середині періоду підопічні Ігоря Чибирєва активно пресингували опонентів на їхній же половині, що вилилось у ще один гол «Донбасу». Бірюков уразив ворота Новицького з передачі Андрія Сигарьова з-за воріт.

Заключна 20-хвилинка була останнім шансом для господарів, аби реабілітуватись, але агресивна гра в атаці не принесла бажаних плодів. «Донбас» же навпаки зробив ставку на захист і не помилився. Під завісу матчу Віктор Туркін розставив усі крапки над «і», оформивши для своєї команди п’ятий гол і встановивши фінальний рахунок зустрічі – 5:1.

Так, «Донбас» уже вдруге обіграв «Кременчук» у цьому розіграші регулярного чемпіонату, а також перервав переможну серію «містян», яка тривала вісім поєдинків. Ба більше, донецька команда знову відірвалась від «Кременчука» на два очки в турнірній таблиці й одноосібно очолює її.

«Кременчук» – «Донбас» 1:5 (1:3, 0:1, 0:1)

Шайби: 1:0 – Денискін, 3:46; 1:1 – Шишлянніков (Бірюков – Сигарьов), 4:13; 1:2 – Бірюков (Шишлянніков – Сигарьов), 7:12; 1:3 – Монс (Бірюков), 18:20; 1:4 – Сигарьов (Бірюков), 27:56; 1:5 – Туркін (Монс – Казаковцев), 58:26.

«Кременчук»: Новицький (Гордюшин); Алексюк – Григорян, Хрішпенц – Боєвих, Гріцкіх – Толстушко, Яковлєв – Варава; Кисельов (К) – Серанов – Созонов, Савицький – Волков – Пукс (А), Савченко – Гриценко (А) – Ворона, Коробов – Дубінін – Денискін.

«Донбас»: Андрюхов (Дьяченко); Пангелов-Юлдашев (К) – Журавльов, Кожевніков – Кобелєв, Григор’єв – Кутугін; Монс – Туркін (А) – Казаковцев, Шишлянніков – Бірюков – Сигарьов, Мільохін – Буценко – Коренчук (А), Пересунько – Карамнов – Костіков.