«Донбас» у заключному періоді вирвав перемогу над «Краматорськом» у першому матчі 2021 року

«Донбас» здобув звитягу над «Краматорськом» у 23-му турі чемпіонату України з хокею з шайбою.

Протистояння дебютанта змагань і семиразового переможця національної першості стало дебютним у новому 2021 році.

У стартовому періоді жоден із опонентів не зміг влучити у ворота, але вже в другому ігровому відрізку відзначились і «Донбас», і «Краматорськ». Так, на 21-й хвилині матчу Євгеній Монс відкрив рахунок зустрічі, а вже після екватору 20-хвилинки Едуард Грінь відновив статус-кво в гру.

У третьому же періоді донеччани знайшли слабке місце суперників. На 52-й хвилині гол провів Віталій Лялька, після чого колектив Павла Мікульчика поплатився за свої помилки ще двічі – Лялька та Монс під завісу гри оформили по дублю. Таким чином протистояння закінчилось із рахунком 4:1 на користь команди Ігоря Чибирєва.

Після 23-го туру «Донбас» продовжує одноосібно очолювати турнірну таблицю, маючи в активі 40 очок. «Краматорськ», у свою чергу, тримається на четвертій сходинці з 25-ма балами.

«Донбас» – «Краматорськ» 4:1 (0:0, 1:1, 3:0)

Шайби: 1:0 Монс (Туркін, Казаковцев), 20:28; 1:1 Грінь (Таран, Золотухін), 33:25; 2:1 Лялька (Буценко), 51:20; 3:1 Лялька (Разумов, Буценко), 52:35; 4:1 – Монс (Туркін, Казаковцев) – 54:30.

«Донбас»Трифонов (Дьяченко); Пангелов-Юлдашев (К) – Тунхузін, Кожевніков – Кобелєв, Григор’єв – Колесніковс; Монс – Туркін (А) – Казаковцев, Шишлянніков – Бірюков – Сигарьов, Лялька (А) – Буценко – Разумов, Мільохін – Карамнов – Костіков.

«Краматорськ»: Короваєв (Шевчук); Люльчук – Воронін, Таран – Пахмурін, Зуєв – Панков; Подзіньш – Карпенко (К) – Кривошапкін, Грінь (А) – Золотухін – Жвачкін (А), Геворкян – Гринкевич – Халін.