«Донбас» у рівній боротьбі поступився «Анже»

Чемпіон України донецький «Донбас» розпочав свої виступи у півфінальному раунді ювілейного 20-го розіграшу Континентального Кубку.

У стартовому матчі донеччанам протистояв чи не найсерйозніший з опонентів – французький «Анже».

З перших хвилин матчу донеччани ніби нагадали опонентам, що є єдиними володарями Континентального кубка серед усіх учасників групи D. Почали українці справді по-чемпіонські. Номінальні господарі не дозволяли супернику продихнути, регулярно навантажуючи роботою воротаря «Анже2, а під завісу першого періоду кількість кидків у ворота переросла в якість. Шаміль Рамазанов і Єгор Безуглий розігнали атаку, а Ігор Шаманський ефектно завершив її результативним кидком – 1:0.

По-справжньому напруженим видався другий період. «Анже» не тільки вдалося перехопити ініціативу, але й двічі відзначитись. До обох шайб французів долучився найкращий снайпер команди у Магнус лізі – Робен Габорі. Спочатку він асистував Максиму Лакруа, а потім Матьйо Фрекону.

Кінцівка ж другого ігрового відрізку пройшла за сценарієм першого – коли до перерви залишалося трохи менше 20 секунд, донеччани закинули вдруге. Фантастичний кидок від синьої лінії вдався Олександру Побєдоносцеву.

Вдруге вийти вперед підопічним Жана-Француа Жодоена пощастило в дебюті третього періоду. У своїй зоні оступився Єгор Безуглий, а Джонатан Лессард, продемонструвавши свою техніку, реалізував тет-а-тет з Євгеном Царегородцевим – 2:3.

В іншому матчі ігрового дня данський «Оденсе» несподівано поступився британському «Ноттінгему» – 4:5.

«Донбас» – «Анже» – 2:3 (1:0; 1:2; 0:1)

18 листопада 2016 року. Оденсе, 426 глядачів

Судді: В. Марчук (Польща), Д. Наумов (Росія), О. Блах (Данія) та Л. Далєруп (Данія)

Донбас: Царегородцев. Побєдоносцев – Яковлевс, Толстушко – Вол. Алексюк, Кугут – Хакімов, Таран – Петрухно. Кочетков – Шафаренко – Нікіфоров, Захаров – Буценко – Лялька, Благий – Шаманський – Безуглий, Єгоров – Мазур – Рамазанов.

Голи: 1:0. Шаманський (Рамазанов, Безуглий, 19:13), 1:1. Лакруа (Габорі, 30:27), 1:2. Фрекон (Габорі, Бахаен, 33:22), 2:2. Побєдоносцев (Нікіфоров, Толстушко, 39:44), 2:3. Лессард (42:44).

Кидки: 26 – 29

Штраф: 20 – 20