«Донбас» у напруженій серії булітів здолав «Сокіл» на виїзді

1 березня в Києві відбувся центральний поєдинок 38го туру УХЛ, у якому «Сокіл» на арені АТЕК прийняв «Донбас».

«Сокіл» із перших хвилин показав супернику, що грати другим номером не збирається. Майже відразу підопічні Шафаренка почали турбувати ворота Трифонова, тим самим змушуючи грати від оборони донеччан. Команда Чибирєва за можливості намагалася потримати шайбу, щоб збити трохи темп, але безуспішно. У кінці періоду «пернаті» мали нагоду захопити лідерство, але вихід вічнавіч не реалізував Рубан.

У другій 20хвилинці «Донбас» трохи зумів вирівняти гру. Підопічні Чибирєва більше стали загрожувати воротам киян. Але як не намагалися «прошити» Дубровськогоусі спроби виявилися безуспішними. А ось «пернаті» своїм моментом скористались – Лисенко рикошетом від стійки відправив шайбу у ворота – 1:0.

Заключний ігровий відрізок залишився за «Донбасом». Донеччани великими силами пішли в атаку. Така активність незабаром принесла свої плоди – Лялька реалізував більшість і перевів гру в овертайм – 1:1.

У додатковий час команди кілька разів обмінялися небезпечними кидками, але голкіпери зіграли на межі своїх можливостей.

У буллітній серії точнішими були хокеїсти «Донбасу» – точні кидки Карамнова та Сігарьова принесли перемогу донеччанам.

«Сокіл» – «Донбас» 1:2 Б (0:0, 1:0, 0:1, 0:0, 0:1)

Шайби: 1:0 Лисенко (Смірнов), 36:15; 1:1 Лялька (Бірюков, Карамнов, більш), 51:37; 1:2 Сігарьов – переможний буліт.

«Сокіл»: Дубровський (Кубрицький); Олендаренко – Голубіч, Бєлінський – Лисенко, Сисак – Платонов, Малєтін – Андрейків; Німенко – Смірнов – Міхнов, Рубан – Кузьменко – Морозов, Гільманов – Курбатов – Павленко, Гончаренко – Сімчук – Ступак.

«Донбас»: Трифонов (Дьяченко); ПангеловЮлдашев – Колесніковс, Кожевніков – Тунхузін, Кобєлєв – Журавльов; Пересунько – Туркін (А) – Захаров (К), Шишлянніков – Бірюков – Сігарьов, Лялька (А) – Буценко – Разумов, Мільохін – Карамнов – Костіков.

Джерело: uhl.ua