“Донбас” розправився з “Білим Барсом” у Дружківці

У 11 турі чемпіонату України серед чоловіків «Донбас» на своєму льодовому майданчику приймав «Білий Барс».

Ця гра стала першою для донеччан після єврокубкової паузи і першою очною для команд у поточному сезоні. «Білий Барс» з перших хвилин спробував грати в активний хокей, але «Донбас» притримав суперника і до кінця періоду взяв ініціативу в свої руки.

На 17-й хвилині Віталію Ляльці вдалося відкрити рахунок на табло. Перший період закінчився з мінімальною перевагою «Донбасу» – 1:0.

Після перерви «Білий Барс» практично перестав загрожувати воротам Богдана Дяченко, а біля протилежної рамки постійно виникали небезпечні моменти. За 10 хвилин другого періоду «Донбас» двічі реалізував більшість і один раз закинув шайбу у форматі 5х5. Після голу Євгена Нікіфорова тренерський штаб гостей змінив воротаря – замість Микити Пеленського на льоду з’явився Кирило Кучер, який пропустив дещо курйозний гол від Максима Каменькова.

У третьому періоді «Донбас» впевнено довів справу до кінця. Класний снайперський кидок вийшов у Олександра Яковлєва (знову в більшості), а на 50-й хвилині Клей Вілсон допоміг Віталію Ляльці оформити дубль.

«Донбас» – «Білий Барс» – 6: 0 (1: 0, 3: 0, 2: 0)

Шайби: 1:0 – Лялька (Нікіфоров, Захаров, 16:22). 2:0 Коренчук (Вілсон, Матерухін, 24:15 – більш. 5х3). 3:0 Нікіфоров (Пангелов-Юлдашев, 27:49 – більш.). 4:0 Каменьков (Подзіньш, 29:14). 5:0 Яковлєв (Захаров, 43:20 – більш.). 6:0 Лялька (Вілсон, Разумов, 49:13).

«Донбас»: Дьяченко (Горячевських). Яковлєв – Жовнір, Вілсон – Большаков, Пангелов-Юлдашев – Григор’єв, Каменьков – Романенко. Лялька (А) – Захаров (К) – Нікіфоров, Матерухін – Белухін – Коренчук (А), Подзіньш – Мазур – Рибчик, Макарицький – Разумов – Мостовий.

«Білий Барс»: Пеленський (Кучер – з 27:49). Логач – Алексюк (А), Таран (А) – Гребеник, Ядловський – Васильєв, Грицюк – Симчук. Куцевич (К) – Качан – Бабинець, Благий – Ружніков – Бородай, Шиманський – Панченко – Середницький, Грабовецький – Зозовський – Лесніков.

Джерело: hcdonbass.com