«Донбас» розгромив «Маріуполь» у виїзному матчі чемпіонату України

«Донбас» не зазнав проблем із «Маріуполем» у шостому турі чемпіонату України з хокею з шайбою.

У першому періоді єдиний відзначився нападник донеччан Максим Разумов. На шостій хвилині гри після боротьби у борту він відправив снаряд у ворота Максима Дуве.

У другій же 20-хвилинці підопічні Ігоря Чибирєва провели три голи, причому всі з них, коли команди грали не рівними складами. Спочатку на 23-й хвилині Єгор Кутугін закинув шайбу за формату протистояння 6х5. Далі ще двічі донеччани підкорювали ворота суперників у меншості – голи до свого активу записали Олег Шишлянніков і Віктор Туркін.

У заключному ігровому відрізку «Донбас» записав на свій рахунок ще три закинуті шайби. Через чотири хвилини після початку Андрій Бірюков довів рахунок до 0:5. Пізніше також відзначився Євгеній Монс, а Шишлянніков оформив дубль. «Чайки» ж відповіли лише однією шайбою престижу, автором якої став Кирило Бондаренко.

Зазначимо, що завдяки цій звитязі «Донбас» продовжує одноосібно очолювати турнірну таблицю національного чемпіонату й не знає поразок уже в шести матчах поспіль.

«Маріуполь» – «Донбас» 1:7 (0:1, 0:3, 1:3)

Шайби: 0:1 Разумов (Кожевніков, Костіков), 5:45; 0:2 Кутугін (Кобелєв, відкл.штраф), 22:03; 0:3 Шишлянніков (Бірюков, менш.), 24:59; 0:4 Туркін (Монс, меньш), 36:52; 0:5 Бірюков (Сигарьов, Кобелєв), 44:11; 1:5 Бондаренко (Цикало, Петрухно), 49:03; 1:6 Монс, 53:19; 1:7 Шишлянніков (Бірюков, Сигарьов), 57:12;

«Маріуполь»: Дуве (Качула); Цикало – Петрухно (А), Гуров – Філімонов, Сірченко – Панов; Ухін – Ромащенко – Бондаренко (А), Мостовий – Коваленко – Олійник, Дворнік – Мазур – Дурдиєв

«Донбас»: Андрюхов (Дьяченко); Пангелов-Юлдашев (К) – Журавльов, Кутугін – Кобелєв, Григор’єв – Колесніковс; Монс – Туркін (А) – Пересунько, Шишлянніков – Бірюков – Сигарьов, Мільохін – Буценко – Коренчук (А), Разумов – Кожевніков – Костіков.