«Донбас» продовжив переможну серію до семи ігор, обігравши «Маріуполь»

«Донбас» здобув звитягу над «Маріуполем» у 19-му турі чемпіонату України з хокею з шайбою.

Перший період пройшов за доволі рівної боротьби – дебютант національної першості чинив гідний опір лідеру турнірної таблиці. Відкрили рахунок донеччани – на 10-й хвилині вперше в сезоні відзначився Дмитро Ігнатенко. Уже за 27 секунд Пилип Пангелов-Юлдашев подвоїв перевагу своєї команди. «Сталеві чайки» ж відповіли одним голом у виконанні Дениса Мостового, тож на перерву опоненти пішли за рахунку 2:1 на користь «Донбасу».

Уже на старті другої 20-хвилинки команди обмінялись голами – спочатку закинув Євгеній Монс, після чого Мостовий оформив дубль. Однак цей гол став останнім від «сталевих чайок» у цьому ігровому відрізку. Натомість підопічні Ігоря Чибирєва ще двічі розписались у воротах опонентів завдяки зусиллям Нікіти Буценка та Олега Шишляннікова.

У заключному періоді «Маріуполь» так і не зміг відігратись. Один із найкращих бомбардирів «Донбасу» Андрій Сигарьов приніс донеччанам шостий гол і поставив крапку в цьому протистоянні – 6:2.

Так, «Донбас» здобув сьому перемогу поспіль і продовжує очолювати турнірну таблицю.

«Маріуполь» – «Донбас» 2:6 (1:2, 1:3, 0:1)

Шайби: 0:1 Ігнатенко (Карамнов), 9:18; 0:2 Пангелов-Юлдашев (Монс, Туркін), 09:45; 1:2 Мостовий (Мазур, Горище), 17:56; 1:3 Монс (Тунхузін, Пангедов-Юлдашев), 32:50; 2:3 Мостовий (Лихачов, менш.), 35:44; 2:4 Буценко (Разумов, Лялька), 37:55; 2:5 Шишлянніков (штраф.кидок), 39:48; 2:6 Сигарьов (Бірюков), 50:41;

«Маріуполь»: Дуве (Качула); Костарєв – Мельников, Скурихин – Цикало, Фроленко – Гуров, Петрухно (А) – Філімонов; Кобяков – Мостовий – Бондаренко (А), Чердак (К) – Корчоха – Олійник, Луговий – Ромащенко – Лихачов, Дурдиєв – Мазур.

«Донбас»: Дьяченко (Трифонов); Пангелов-Юлдашев (К) – Тунхузін, Кобелєв – Кожевніков, Колесніковс – Ігнатенко; Пересунько – Туркін (А) – Монс, Шишлянніков – Бірюков – Сигарьов, Лялька (А) – Буценко – Разумов, Мільохін – Карамнов – Костіков.