«Донбас» продовжив переможну серію до дев’яти ігор, розібравшись із «Крижаними Вовками» на виїзді

15 лютого в Броварах відбувся заключний матч 34-го туру УХЛ, у якому «Крижані Вовки» приймали «Донбас».

Стартова 20-хвилинка для «Донбасу» почалася з пропущеної шайби. Уже на другій хвилині «Крижані Вовки» відкрили рахунок в матчі – Черемнов першим зіграв на добиванні після кидка Андрющенка. Підопічні Чібірева кинулися в атаку, щоб якомога швидше зрівняти рахунок, але всі спроби були марними. Відновити паритет віцечемпіону України вдалося лише в середині періоду. Лучников отримав видалення за затримку суперника ключкою, а донеччани цим скористалися вже через чотири секунди – Сигарьов засмутив Стельмаха – 1:1.

У другому періоді «Донбас» швидко вийшов вперед – Журавльов «прошив» Стельмаха. «Вовки» побігли відіграватися, і незабаром Дорофєєв зрівняв рахунок – 2:2. Після цього команди додали в швидкості – «Вовки» намагалися огризатися, але оборона «Донбасу» вміло стримувала всі атаки суперника. Підопічні Чібірева з нічийним рахунком миритися не збиралися, і ще до перерви відправили у ворота «хижаків» 3 шайби – Буценко, Сигарьов і Лялька зробили рахунок 5:2 на користь «Донбасу».

У заключному ігровому відрізку хокеїсти «Донбасу» не зменшили обертів і двома закинутими шайбами довели матч до розгромної перемоги – 7:2.

«Крижані Вовки» – «Донбас» 2:7 (1:1, 1:4, 0:2)

Шайби: 1:0 Черемнов (Булах, Андрющенко), 1:40; 1:1 Сигарьов (Курбатов, Бірюков, більш.), 10:09; 1:2 Журавльов (Пангелов-Юлдашев, Туркін), 20:31; 2: 2 Дорофєєв (Маландін), 26:05; 2: 3 Буценко (Коренчук, Лялька), 27:59; 2:4 Сигарьов (Горечишніков, Бірюков), 34:48; 2:5 Лялька (Буценко, Кобелєв), 39:54; 2:6 Шишлянніков (Сигарьов, Бірюков), 45:18; 2:7 Лялька (Буценко, Кобелєв).

«Крижані Вовки»: Стельмах (Макаренко); Жигалов – Дорофєєв, Макаров – Павлов, Карпов – Лучніков; Маландін – Сурін – Анкудінов, Хеффернан – Орлов – Хеффернан, Андрющенко – Булах – Черемнов, Сібілевіч – Неверов – Калинич.

«Донбас»: Трифонов (Дьяченко); Пангелов-Юлдашев – Журавльов, Кожевніков – Кобелєв, Горечішніков – Курбатов; Монс – Туркін – Захаров (К), Шишлянніков – Бірюков – Сигарьов, Лялька (А) – Буценко – Коренчук (А), Мільохін – Карамнов – Пересунько.

Джерело: uhl.ua