«Донбас» поступився у Празі

Представник України у Континентальній хокейній лізі хокейний клуб «Донбас» провів свій перший поєдинок після олімпійської паузи. Підопічні Андрія Назарова грали у Празі проти свого прямого конкурента за високі місця в Західній конференції – «Лева».

Матч розпочався не за сценарієм українців, які до п’ятої хвилини вже поступалися 0:2. Шайба Оскарса Бартуліса подарувала донеччанам надію на позитивний підсумок, проте шайба Петра Врани наприкінці стартового періоду повернула господарям гандикап у дві шайби.

До самого завершення гри гості намагалися змінити ситуацію на льоду, проте їх суперники грамотно довели матч до перемоги.

«Лев» – «Донбас» – 4:1 (3:1; 1:0; 0:0)

Склад «Донбасу»: Лейтон (Лацо, 5:00). Коларж – Піганович, Уілсон – Подградскі, Бартуліс – Разін, Сильницький. Лайне – Федотенко – Віртанен, Дадонов – Недорост – Якуценя, Кагарлицький – Робітайл – Кашпар, Кіскінен – Варламов – Захаров.

Голи: 1:0. Азеведо (Врана, Новотни, 0:26), 2:0. Яакола (Закріссон, 5:00), 2:1. Бартуліс (Недорост, 13:17 – менш.), 3:1. Врана (Секач, Тьорнберг, 18:20), 4:1. Тьорнберг (Ойстрік, 32:37).

Ця перемога дозволила «Леву» випередити «Донбас» у турнірній таблиці чемпіонату. Донеччани наразі знаходяться на 4-й сходинці у Західній конференції, поступаючись пражанам трьома очками.