“Донбас” поступається “Німану” в овертаймі

У рамках стартового матчу півфінального раунду Континентального кубка Міжнародної федерації в групі F «Донбас» в Кракові зіграв проти білоруського «Німану».

«Німан» закинув швидку шайбу на другій хвилині гри, а до середини періоду подвоїв свою перевагу, реалізувавши більшість. Статистика кидків при цьому виявилася рівною – 5:5.

Другий період «Донбасу» вдалося виграти. При тому, що донеччани 6 хвилин грали в більшості, реалізувати «зайвого» не вдалося. А єдина шайба українського чемпіона була закинута завдяки найдосвідченішій ланці: Олександр Матерухін віддав пас з-за спини на Віталія Боягуза, а Євген Белухін довів шайбу у ворота суперника.

Старт третього періоду міг морально надломити команду Сергія Вітера, адже необачний прокат біля своїх воріт Олександра Большакова завершився легким голом Ігоря Варивончика. Незважаючи на це, «Донбас» проявив характер і за 5 хвилин зрівняв рахунок. Спочатку першим на добивання на «п’ятаку» встиг Айнарс Подзіньш, а потім точний кидок на свій рахунок записав капітан команди Віктор Захаров.

Гра перейшла в овертайм, де вже на 34-й секунді Клей Вілсон отримав 2 хвилини за гру високо піднятою ключкою. Більшість 4х3 «Німан» реалізував через півтори хвилини.

Таким чином, команди поділили очки на користь білоруського віце-чемпіона. У вечірньому матчі між собою зіграють «Краковія» і «Бейбарис», а чемпіон України зустрінеться з казахстанським клубом вже 16 листопада.

Континентальний кубок, група F, 1 тур:

«Німан» – «Донбас» 4:3 (2:0, 0:1, 1:2, 1:0)

Шайби: 1: 0 – Лєвша (Ремезов) – 1:58, 2:0 – Степанов (Сусло – більш.) – 09:02 2:1 – Белухін (Матерухін) – 24:15, 3:1 – Варивончик – 41:23, 3:2 – Подзіньш (Карпенко, Вілсон) – 49:53, 3:3 – Захаров (Костіков, Вілсон) – 54:24, 4:3 – Ремезов (Кислий – більш.) – 62:09.

ХК «Німан»: Трус (Городецький); Хоромандо – Йекунєн, Маліновський – Ремезов – Кислий (А); Степанов – Гришанов, Хільтунен – Туркін (К) – Двуреченський; Бадун – Божко, С. Малявко (А) – Сусло – А. Малявко; Хуррі – Хіетанен, Єлісєєнко – Варивончик – Лєвша.

ХК «Донбас»: Горячевських (Дьяченко); Вілсон – Большаков, Матерухін – Белухін – Васильєв; Сильницький – Романенко, Лялька (А) – Карамнов – Коренчук (А); Яковлєв – Жовнір, Шишлянніков – Захаров (К) – Нікіфоров; Курбатов – Пангелов-Юлдашев, Подзіньш – Карпенко – Костіков.

Джерело: hcdonbass.com