“Донбас” поступається “Кременчуку” у Дружківці

У рамках 19-го туру регулярного чемпіонату України серед чоловіків «Донбас» приймав «Кременчук».

Перший період став вирішальним для всього матчу. Як пізніше зазначив головний тренер «Донбасу», команда переналаштувалася на поєдинок з принциповим суперником і, як кажуть, «перегоріла». Це призвело до великої кількості штрафних хвилин – 41! З такими дисциплінарними санкціями «Кременчук» зміг тричі реалізувати більшість, одна з яких була подвійною.

У другому періоді Степан Горячевських поступився місцем у воротах Богдану Дьяченко. Після 0:3 в першому періоді «Донбас» доклав максимум зусиль, щоб повернутися в гру. Після голу Севастьяна Карпенка така надія з’явилася, але гості все-таки змогли вирвати нічию у другому періоді, закинувши на 40-й хвилині.

Сергій Вітер на останніх хвилинах пішов ва-банк, знявши з гри воротаря, але і реалізувати «зайвого» не вдалося. Гості змогли перехопити шайбу і відправити її в порожні ворота – 1:5.

«Донбас» – «Кременчук» 1:5 (0:3, 1:1, 0:1)

Шайби: 0:1 – Грицьких (Кисельов – більш.) – 6:02, 0:2 – Хрішпенц (Орлов, Созонов – більш. 5х3) – 15:47, 0:3 – Савченко (Толстушко, Грицьких – більш.) – 19:58, 1:3 – Карпенко (Костіков, Разумов) – 34:51, 1:4 – Толстушко (Савченко) – 39:13, 1:5 – Бондарук (Ворона – П.В.) – 57:58 .

ХК «Донбас»: Горячевських (Дьяченко – з 20:00); Большаков – Пангелов-Юлдашев (А), Ігнатенко – Сильницький, Яковлєв – Жовнір, Мостовий – Григор’єв; Матерухін – Белухін – Васильєв, Лялька (К) – Мазур – Коренчук (А), Рибчик – Подзіньш – Костіков, Разумов – Карпенко – Нікіфоров.

ХК «Кременчук»: Новицький (Гордюшин); Александров – Григорян, Боєвих – Хрішпенц, Грицьких – Толстушко, Горлушко – Роганов; Бондарук – Серанов – Кисельов (К), Созонов – Пукс (А) – Орлов, Савченко – Гриценко (А) – Ворона, Чердак – Олійник – Тютченко.

Джерело: hcdonbass.com