“Донбас” перемагає у поєдинку лідерів

27 жовтня в Кременчуці відбувся центральний поєдинок туру, в якому ХК «Кременчук» приймав ХК «Донбас».

Перший період пройшов з невеликою перевагою гостей. Точним кидком на 14 хвилині відзначився Олександр Матерухін, реалізувавши більшість.

Ігрову перевагу у другому періоді перехопили господарі майданчика. «Донбас» захищався, а хокеїсти «Кременчука» постійно йшли вперед. Як результат, багато вилучень і зупинок гри, але на якість поєдинку вони ніяк не позначилася.

На 28 хвилині, гравці «Кременчука» змогли реалізувати більшість 5х4. Шайбу на свій рахунок записав Тимур Гриценко. Після закинутої шайби господарі ще більше активізувалися.

Третій період можна занести до активу обох команд. Майстерні дії воротарів приводили в захват уболівальників і ще більше підігрівали інтригу матчу. Все йшло до того, що долю зустрічі повинна була вирішити одна шайба і вміння реалізації більшості. Краще з цим впоралися гравці «Донбасу». В одній з атак, Іван Рибчик, після кидка Євгена Нікіфорова, зміг переправити шайбу у ворота «Кременчука».

У кінцівці зустрічі Олександр Матерухін не зміг реалізувати буліт. А господарі, замінивши воротаря на польового гравця намагалися врятувати зустріч, але рахунок залишився незмінним – 1:2 на користь «Донбасу».

«Кременчук» – «Донбас» 1:2 (0:1, 1:0, 0:1)

Шайби: 0:1 – Матерухін (Яковлєв – більш.) – 13:29, 1:1 – Гриценко (Ворона, Грицьких – більш.) – 27:47, 1:2 – Рибчик (Нікіфоров – більш.) – 46:47.

ХК «Кременчук»: Новицький (Гордюшин); Григорян – Бабрусєв, Созонов (А) – Бондарук, Чердак – Александров, Варава – Жеребцов; Орлов – Серанов – Кисельов (К), Свищев – Горлушко – Ворона, Гриценко (А) – Хрішпенц – Боєвих, Толстушко – Грицьких – Савченко.

ХК «Донбас»: Горячевських (Дьяченко); Яковлєв – Жовнір, Вілсон – Большаков, Каменьков – Пангелов-Юлдашев, Романенко – Григорьєв; Лялька (А) – Захаров (К) – Нікіфоров, Матерухін – Белухін – Коренчук (А), Рибчик – Мазур – Разумов, Мостовий – Карпенко – Макарицький.

Джерело: uhl.ua