«Донбас» перемагає та встановлює новий рекорд!

Донецький хокейний клуб «Донбас» здобув феєричну перемогу у другому матчі другого раунду розіграшу Кубка Гагаріна. Після вчорашньої поразки 2:5, сьогодні українці взяли реванш у празького «Лева» – 4:3.

Разом із цим донеччани встановили новий рекорд Континентальної хокейної ліги, адже перемога дісталася українцям на 127-й хвилині матчу – у четвертому овертаймі!!! Попередній рекорд становив 118 хвилин та 46 секунд.

Завдяки цій перемозі донеччани зрівняли рахунок у серії проти «Лева» та готуються до «домашніх» матчів, які, попри позитивні відгуки спеціальної комісії КХЛ щодо ситуації в Донецьку, були перенесені до Братислави.

Третій та четвертий матчі серії відбудуться 23 та 24 березня.

«Лев» – «Донбас» – 3:4 ОТ4 (2:1; 1:1; 0:1; 0:1)

Голи: 0:1. Дадонов (Федотенко, Якуценя, 4:12), 1:1. Врана (Ойстрік, Мяенпяя, 17:57 – більш.), 2:1. Врана (Мяенпяя, 19:28 – більш.), 2:2. Бєлухін (Бартуліс, 34:14 – більш.), 3:2. Цингель (Матаі, 34:35), 3:3. Якуценя (Бєлухін, Дадонов, 54:10), 3:4. Бєлухін (Якуценя, 126:13).

Воротарі: Веханен – Лейтон

Штраф: 14 – 35

Серія: 1 – 1