“Донбас” отримає технічну поразку за матч з “Дніпром”

Клуб “Донбас” буде покараний технічною поразкою за поєдинок регулярного чемпіонату Української хокейної ліги проти херсонського “Дніпра”. Зустріч відбулася вчора, 17 листопада і завершилася перемогою донеччан 3:1.

Причиною дискваліфікації стала участь у матчі оборонців Пилипа Пангелова-Юлдашева, Віталія Андрейківа, нападників Микити Буценка, Олександра Пересунька, Іллі Коренчука і Віктора Захарова. Ці хокеїсти “Донбасу” минулого тижня самовільно, після дзвінка власника ХК “Донбас” Бориса Колеснікова покинули розташування збірної України, за добу до того, як наша національна команда мала зіграти перший поєдинок на Меморіалі Тамаша Шаркозі проти італійців.

16 листопада Дисциплінарний комітет ФХУ покарав шістьох донбасівців, а також оборонця “Краматорська” Павла Тарана, котрий склав їм компанію втікачів, тимчасовим відстороненням від участі в офіційних змаганнях на час проведення розслідування провадження у справі зриву підготовки збірної України до чемпіонату світу-2022 в дивізіоні 1В.

Через дві години після оприлюдненгня рішення у матчі проти “Сокола” в джерсі “Краматорська” вийшов Таран. За це порушення ДК ФХУ зарахував технічну поразку краматорцям. Тепер те ж рішення буде винесене щодо “Донбасу”.

Так само як і у випадку з “Краматорськом”, про заборону на участь у матчі “Дніпро” – “Донбас” хокеїстів Пангелова-Юлдашева, Андрейківа, Буценка, Пересунька, Коренчука і Захарова представників донецького клубу при заповненні стартового протоколу додатково попередив головний суддя Олег Серебряков. Проте “Донбас” свідомо проігнорував рішення ДК ФХУ і включив відсторонених хокеїстів до заявки. За що тепер понесе покарання у вигляді турнірних санкцій.

Також інформуємо, що згідно зі статтею 40 Дисциплінарного кодексу ФХУ, при встановленні повторних порушень регламентних документів змагань порушник буде знятий з чемпіонату.


Вас може зацікавити