Donbas Open Cup: підсумки другого дня змагань

Другий день турніру в Дружківці відкривав поєдинок невдах першого ігрового дня: «Витязь» – «Білий Барс».

На правах більш досвідченої команди харків’яни володіли ініціативою більшу частину ігрового часу. Втім реальних моментів для взяття воріт Сергія Люльчука в перші хвилин 30 ігрового часу майже не виникало. А от номінальні гості скористалися одним із своїх рідкісних шансів. Після накидання у виконанні когось із «барсів» Валерій Мкртчан поборовся на п’ятаку перед воротами Олександра Томашука, шайба відлетіла до Антона Рубана, якому залишалося лише спрямувати каучуковий диск в порожній кут воріт.

Проте наприкінці другого періоду і, особливо, в заключній 20-хвилинці перевага харків’ян стала дуже відчутною, що й вилилось в остаточний результат. Павло Большаков, Олександр Пономар та двічі Сергій Алексанян-Петрович по черзі запалювали червоне світло за воротами білоцерківців. В підсумку 4:1 – перемога «Витязя», яка залишає команді шанси на вихід до фіналу турніру.

А в центральному матчі ігрового дня, а, можливо і всього першого етапу, зустрічалися «Донбас» і ХК «Кременчук». Несподівано переконливу за рахунком (1:5) перемогу здобули гості, які покарали команду Анатолія Степанищева за недисципліновану гру. Двічі підопічні Дмитра Підгурського реалізовували подвійну чисельну перевагу, ще одну шайбу закинули в меншості. Більшість атак донецької команди розбивалися об надійну гру Михайла Шевчука, якого по праву можна вважати одним із героїв зустрічі.

Завдяки цій перемозі ХК «Кременчук» гарантував собі перше місце за підсумками групового етапу та вихід до фіналу. За іншу путівку до вирішального матчу змагання завтра у очному протистоянні посперечаються «Донбас» та «Витязь».

«Витязь» – «Білий Барс» – 4:1 (0:1; 1:0; 3:0)

Судді: О. Говорун, О. Батєзатов, О. Глуховський

Витязь: Томашук. Пономар, Попов, Савченко, Гасимов, Матвієнко. Щербань, Алексанян-Петрович, Сальніков, Посєвін, Муртищев, Максименко, Большаков, Богатирьов, Геворкян.

Білий Барс: С. Люльчук. Стоцький, Д. Гриценко, Іонін, Максимович, Сухонос, Ліщинер, Д. Хонін. Рубан, Козченко, Найдьонов, Черемнов, О. Люльчук, Праведний, Шевченко, Омельченко, Ружников, Лесніков, Мкртчан.

Голи: 0:1. Рубан (Гриценко, 15:41 – більш.), 1:1. Большаков (Посєвін, 33:15), 2:1. Пономар (Посєвін, Сальніков, 41:27 – більш.), 3:1. Алексанян-Петрович (Геворкян, 47:38), 4:1. Алексанян-Петрович (Богатирьов, 50:11).

Штраф: 8 – 20

«Донбас» – ХК «Кременчук» – 1:5 (0:2; 1:1; 0:2)

Судді: А. Гладченко, І. Хохлов, О. Батєзатов

Донбас: Напненко. Таран, Катрич, Толстушко, Ігнатенко, Скрипець, Боєвих, Петрухно, Оксененко. Куцевич, Буценко, Бабинець, Чердак, Красотін, Свищев, Григор’єв, Кочетков, Варламов, Захаров, Ромащенко, Кузьмик.

ХК Кременчук: Шевчук. Качмар, Піддубний, Варивода, Жовнір, Акімов, Романенко. Луговий, Лисак, Янішевський, Бойков, Коренчук, Т. Гриценко, Петранговський, Комарніцкіс, Костюк, Чернишенко, Підгурський, Сірченко, Карпенко.

Голи: 0:1. Романенко (Коренчук, 17:31 – 5х3), 0:2. Карпенко (Комарніцкіс, Коренчук, 19:26), 1:2. Захаров (Бабинець, 32:40), 1:3. Акімов (Луговий, 39:00 – 5х3), 1:4. Петранговський (Чернишенко, 49:49 – менш.), 1:5. Т. Гриценко (Бойков, 51:51).

Штраф: 30 – 16