«Донбас» обіграв «Дніпро» у першому матчі півфіналу плей-оф УХЛ

30 березня відбувся стартовий матч 1/2 фіналу плей-оф чемпіонату УХЛ, у якому «Донбас» прийняв «Дніпро».

Перший період упевненіше почали підопічні Ігоря Чибірева. Уже на третій хвилині Микита Буценко відкрив рахунок уматчі. Херсонці спробували швидко відновити статус-кво, але у них не вийшло – дуже добре в обороні діяли донеччани, які високо зустрічали суперника. А ось у «Донбасу» ще до кінця ігрового відрізку вийшло збільшити відрив – Микола Казаковцев засмутив Олександра Хомутова – 2:0.

У другому періоді «щукам» вдалося скоротити відставання – Артем Целогородцев реалізував більшість, але вже через 34 секунди команда Чибірева повернула собі перевагу у дві шайби – Олег Шишлянніков відзначився влучним кидком.

У заключній 20-хвилинці підопічні Олега Тимченко активніше заграли в атаці, але їм все одно чогось не вистачало в нападі. А ось у донеччан вийшло – Андрій Сигарьов поставив крапку в матчі і запалив на табло остаточні – 4:1.

«Донбас» – «Дніпро» 4:1 (2:0, 1:1, 1:0)

Рахунок в серії – 1:0

Шайби: 1:0 Буценко (Захаров, відкл. штраф), 2:30; 2:0 Казаковцев (Лялька, Туркін), 16:02; 2:1 Целогородцев (Чернишенко, Декало, більш.), 31:51; 3:1 Шишлянніков (Сигарьов), 32:25; 4:1 Сигарьов (Бірюков, Шишлянніков), 44:44;

«Донбас»Трифонов (Дьяченко); Колесніковс – Пангелов-Юлдашев, Кожевников – Тунхузін, Кобелєв – Журавльов; Монс – Туркін (А) – Казаковцев, Шишлянніков – Бірюков – Сигарьов, Лялька (А) – Буценко – Пересунько, Мільохін – Карамнов – Захаров (К).

«Дніпро»Хомутов (Гурко); Ратушний – Гуляєв, Декало – Сірченко, Афанасьєв (К); Швецов – Гасніков (А) – Панасенко, Дурдиев – Крисанов – Галєєв, Янішевський (А) – Чернишенко – Целогородцев, Болотін – Борисов – Каракулько.