«Донбас» не зазнав проблем із «Вовками» і продовжив переможну серію до восьми ігор

«Донбас» здобув перемогу над «Крижаними Вовками» в 20-му турі чемпіонату України з хокею з шайбою.

Першу шайбу в матчі на 33-й секунді закинув Андрій Сигарьов – нападник «Донбасу» і наразі найкращий бомбардир національної першості. Далі перевагу господарів подвоїв Віталій Карамнов, на що столична команда відповіла голом у виконанні Андрія Анкудінова. Так, опоненти пішли на перерву за мінімальної переваги донеччан.

Уже в другому ігровому відрізку підопічні Ігоря Чибирєва зуміли закріпити за собою лідерство, реалізувавши три моменти біля воріт суперника. Хоч спочатку 20-хвилинки «вовки» відновили паритет, за 6 хвилин Сигарьов оформив дубль і знову вивів свою команду в лідери. Після по закинутій шайбі до свого активу додали Андрій Бірюков і Микита Мільохін.

У заключному періоді донеччани зменшили пресинг, але це не завадило їм розписатись у воротах київського клубу ще раз. На 55-й хвилині снаряд закинув Максим Разумов і так розставив усі крапки над «і». Матч закінчився за рахунком 6:2 на користь «Донбасу», і команда Чибирєва продовжила свою переможну серію до восьми ігор.

«Донбас» – «Крижані Вовки» 6:2 (2:1, 3:1, 1:0)

Шайби: 1:0 Сигарьов (Бірюков – Шишлянніков), 00:33; 2:0 – Карамнов (Мільохін), 1:47; 2:1 – Анкудінов (Панков), 11:06; 2:2 – Калиничев (Павлов – Панков), 21:32; 3:2 – Сигарьов (Бірюков – Шишлянніков), 27:50; 4:2 – Бірюков (Кобелєв – Шишлянніков), 34:08; 5:2 – Мільохін (Карамнов – Костіков), 39:49; 6:2 – Разумов (Ігнатенко), 54:34

«Донбас»Дьяченко (Трифонов); Пангелов-Юлдашев (К) – Тунхузін, Кожевніков – Кобелєв, Ігнатенко – Колесніковс; Пересунько – Туркін (А) – Монс, Шишлянніков – Бірюков – Сигарьов, Лялька (А) – Буценко – Разумов, Мільохін – Карамнов – Костіков.

«Крижані Вовки»: Стельмах (Макаренко); Жигалов – Карпов, Лучніков – Павлов, Сисоєв – Фолтін; Анкудінов (К) – Кіча (А) – Хеффернан, Панков (А) – Сурін – Калиничев, Булах – Борисов – Андрющенко, Владімірський – Черемнов.