«Донбас» не зазнав проблем із «Краматорськом» на виїзді

«Донбас» здобув впевнену перемогу над «Краматорськом» у 14-му турі чемпіонату України з хокею з шайбою.

Уже в першому періоді донеччани потішили шанувальників одразу трьома голами. Спершу на 3-й хвилині зустрічі рахунок відкрив Микита Мільохін, після чого за 58 секунд Андрій Сигарьов подвоїв перевагу гостей. «Краматорськ» же так і не зміг уразити ворота опонентів, коли Сигарьов оформив дубль і відправив команду на перерву за рахунку 3:0.

У наступній 20-хвилинці клуб Ігоря Чибирєва продовжив пресингувати господарів. Близько екватора ігрового відрізка Євгеній Монс із передачі Віктора Туркіна закинув четверту шайбу для «Донбасу», а під завісу періоду Монс записав до свого активу дубль.

На старті заключної 20-хвилинцки донеччани відзначились у меншості – гольовий момент реалізував Олег Шишлянніков. Підопічні Павла Мікульчика, у свою чергу, зуміли закинути снаряд у ворота суперників лише під кінець матчу – шайбу престижу на свій рахунок записав Микола Столяренко – 1:6.

«Краматорськ» – «Донбас» 1:6 (0:3, 0:2, 1:1)

Шайби: 0:1 Мільохін (Туркін), 2:43; 0:2 Сигарьов (Бірюков), 3:41; 0:3 Сигарьов (Бірюков), 12:48; 0:4 Монс (Туркін, Пересунько), 27:43; 0:5 Монс (Карамнов, Бірюков), 37:22; 0:6 Шишлянніков (Бірюков, менш.), 41:51; 1:6 Столяренко, 53:00;

«Краматорськ»: Шевчук (Короваєв – з 40:00); Таран – Полухін, Зуєв – Пахмурін, Люльчук – Воронін, Панков; Гринь (А) – Сурсов – Столяренко, Подзіньш (А) – Карпенко (К) – Кривошапкін, Ципнятов – Гринкевич – Жвачкін (А), Геворкян, Халін.

«Донбас»Трифонов (Дьяченко); Пангелов-Юлдашев (К) – Журавльов, Кожевніков – Кобелєв, Тунхузін – Колесніковс, Садовіков – Трандафілов; Пересунько – Туркін – Монс, Шишлянніков – Бірюков – Сигарьов, Лялька (А) – Буценко – Коренчук (А), Мільохін – Карамнов – Костіков.