«Донбас» не зазнав проблем із «Дніпром» і продовжує лідирувати в турнірній таблиці

«Донбас» впевнено розібрався на виїзді з «Дніпром» у 18-му турі чемпіонату України з хокею з шайбою.

У стартовому періоді команди підлаштовувались одна під одну, тож боротьба йшла на рівних. А от уже в другому ігровому відрізку донеччани вирвались уперед.

На 29-й хвилині протистояння лік голам відкрив Нікіта Буценко з передачі Віталія Ляльки. Дуже швидко колектив Ігоря Чибирєва подвоїв свою перевагу завдяки зусиллям Романа Кобелєва та Андрія Сигарьова й Андрія Бірюкова, що допомогли колезі реалізувати момент біля воріт опонентів. Ще один гол до активу гостей приніс Бірюков ближче до завершення другої 20-хвилинки.

У третьому й заключному періоді малюнок гри не змінився – підопічні Чибирєва продовжували домінувати на майданчику. Максим Разумов записав до активу донецької команди четверту закинуту шайбу, а Лялька довів рахунок до 5:0. До слова, захисник уперше закинув у цьому сезоні після відновлення від травми.

Так, «Донбас» здобув шосту перемогу поспіль і продовжує одноосібно очолювати турнірну таблицю чемпіонату. «Дніпро» ж перебуває на четвертій сходинці, відстаючи від лідера на 12 очок.

«Дніпро» – «Донбас» – 0:5 (0:0,0:3,0:2)

Шайби0:1 – Буценко (Лялька), 28:23; 0:2 – Кобелєв (Бірюков – Сигарьов), 30:05; 0:3 – Бірюков (Сигарьов – Лялька), 35:13, 0:4 – Разумов (Шишлянніков), 49:05; 0:5 – Лялька (Буценко – Разумов), 54:11;

«Дніпро»: Хомутов (Петров); Дорофєєв – Ратушний, Білоусов – Декало, Афанасьєв (К) – Матусевич, –; Швецов – Гасніков (А) – Вишняков, Панасенко – Воробйов – Каракулько, Целогородцев (А) – Чернишенко – Тимченко, Янішевський – Брага – Ніконов.

«Донбас»: Трифонов (Дьяченко); Пангелов-Юлдашев (К) – Тунхузін, Кожевніков – Кобелєв, Григор’єв – Колесніковс, –; Пересунько – Туркін (А) – Монс, Шишлянніков – Бірюков – Сигарьов, Лялька (А) – Буценко – Разумов, Мільохін – Карамнов – Костіков.