«Донбас» не залишив шансів «Кременчуку» та обіграв його втретє в сезоні

«Донбас» впевнено обіграв «Кременчук» на домашній арені в 16-му турі чемпіонату України з хокею з шайбою.

У стартовому періоді команда Ігоря Чибирєва зуміла двічі вразити ворота опонентів. На 12-й хвилині матчу Нікіта Мільохін відкрив рахунок гри, після чого Віктор Туркін подвоїв перевагу господарів.

У наступній 20-хвилинці сценарій повторився – донеччани знову зуміли записати до свого активу два голи й закріпитись на лідерський позиції. Уже за чотири хвилини після повернення на лід Андрій Сигарьов закинув свою 16-ту шайбу в нинішньому сезоні, а Станіслав Тунхузін довів рахунок до 4:0 на користь «Донбасу». Тож на останню перерву донецька команда пішла з суттєвою перевагою.

В останньому періоді «містянам» не вдалось реабілітуватись. Попри весь супротив підопічних Олександра Савицького на 41-й хвилині Євгеній Монс провів швидкий гол, який і виявився останнім у цьому протистоянні. Так, «Донбас» здобув уже третю звитягу поспіль над «Кременчуком» у нинішньому сезоні й продовжує одноосібно очолювати турнірну таблицю.

До слова, у цьому протистоянні «містяни» вперше в цьому розіграші чемпіонату жодного разу не влучили у ворота опонентів, а голкіпер донеччан Олексій Трифонов записав до свого активу вже третій шатаут.

«Донбас» – «Кременчук» 5:0 (2:0, 2:0, 1:0)

Шайби: 1:0 – Мільохін (Карамнов – Кобелєв), 11:57; 2:0 – Туркін (Монс – Пангелов–Юлдашев), 17:54; 3:0 – Сигарьов (Шишлянніков), 23:57; 4:0 – Тунхузін (Бірюков), 34:24; 5:0 – Монс (Пангелов-Юлдашев – Пересунько), 40:35;

«Донбас»Трифонов (Дьяченко); Пангелов-Юлдашев (К) – Журавльов, Кожевніков – Кобелєв, Тунхузін – Колесніковс, Садовіков – Трандафілов; Пересунько – Туркін – Монс, Шишлянніков – Бірюков – Сигарьов, Лялька (А) – Буценко – Коренчук (А), Мільохін – Карамнов – Костіков.

«Кременчук»Новицький (Гордюшин); Яковлєв – Алексюк, Хрішпенц – Бабрусьов, Гріцькіх – Александров; Кисельов – Серанов – Тютченко, Орлов – Пукс – Григорян, Ворона – Гриценко – Савченко, Денискін – Дубінін – Коробов.