“Донбас” на виїзді здолав “Дніпро”

У Херсоні відбувся центральний матч 13-го туру регулярного чемпіонату України серед чоловіків.

У першому періоді команди відразу почали з атак, завдаючи кидки по воротах один одного з будь-яких зручних позицій. І Олег Петров, і Степан Горячевських продемонстрували себе з найкращої сторони.

Після видалення Сергія Дорофєєва за грубість, гості всі дві хвилини не давали супернику розслабитися, а коли склади зрівнялись, Євген Бєлухін виявився першим на добиванні після чергового сейву воротаря херсонців – 1:0.

Після перерви на арені «Фаворит» продовжилася гостра гра, але в цій 20-хвилинці по-справжньому гольових моментів було вже менше. «Донбас» намагався максимально надійно діяти у своїх воріт, а гравці «Дніпра» помітно нервувавали, опиняючись на стадії атаки. Цифри на табло залишилися незмінними.

Третій період став ще більш акуратним у порівнянні з попереднім. Незважаючи на «хиткий» рахунок, «Донбас» виглядав дуже впевнено, не відкидаючи шайбу при першій-ліпшій можливості, а граючи так, ніби рахунок рівний, виходячи з оборони зі своїми комбінаціями і атаками.

На останніх двох хвилинах Дмитро Підгурський зняв голкіпера, але зачепитися за результат «Дніпру» не вдалось.

«Дніпро» – «Донбас» 0:1 (0:1, 0:0, 0:0)

Шайби: 0:1 – Бєлухін (Васильєв, Яковлєв) – 16:01.

ХК «Дніпро»: Петров (Гурко); Дорофєєв – Декало, Білоусов (А) – Пугачов, Афанасьєв (А) – Матусевич, Целогородцев – Кругляков; Каракулько – Шибаєв – Ліпсбергс, Янішевський – Чернишенко – Васілєнков, Луговий – Ромащенко – Жвачкін (К), Тимченко – Брага – Коваленко.
ХК «Донбас» : Горячевських (Дьяченко); Жовнір – Яковлєв, Большаков – Романенко, Пангелов-Юлдашев – Каменьков, Григорьєв – Мостовий; Лялька (А) – Захаров (К) – Нікіфоров, Матерухін – Белухін – Васильєв, Рибчик – Карпенко – Коренчук (А), Разумов – Мазур – Макаріцький.

Джерело: uhl.ua