“Донбас” легко розправився з “Крижаними Вовками”

13 жовтня у Києві на арені «Шалетт» «Крижані Вовки» приймали «Донбас».

Інтрига і рівна боротьба в матчі протрималися рівно першу двадцятихвилинку. У «вовків», як мінімум, було 5 можливостей відкрити рахунок. Звісно, і гості могли закинути декілька шайб, але Максим Дуве, воротар «Крижаних Вовків», надійно захищав ворота.

Переломний момент стався у другому періоді. За перших п’ять хвилин другої двадцятихвилинки дубль оформив Віталій Лялька та ще однією шайбою відзначився Вадим Мазур.  Згодом ще одну шайбу у свій актив записав гравець донеччан – Денис Мостовий.

У третьому періоді ситуація залишилася незмінною. Шайба від Євгена Нікіфорова і дубль від Олександра Васильєва – як результат – 0:7 на користь «Донбасу».

«Крижані Вовки» – «Донбас» 0:7 (0: 0, 0: 4, 0: 3)

Шайби: 0:1 – Лялька (Сильницький, Коренчук – більш.) – 20:45, 0:2 – Мазур (Лялька – більш.) – 22:15, 0:3 – Лялька (Коренчук, Мазур) – 25:45 , 0:4 – Мостовий (Романенко, Нікіфоров) – 32:31, 0:5 – Васильєв (Белухін) – 41:13, 0:6 – Нікіфоров (Григорьєв, Мостовий) – 45:48, 0:7 – Васильєв (Белухін) – 55:11.

ХК «Крижані Вовки»: Дуве (Романов – з 40:00); Фроленко (А) – Воронін (А), Сисак – Лісін, Федосов – Курпіч, -; Шабанов – Дворник (К) – Воробйов, Мікульчик – Овчинніков – Чуйков, Удовиченко – Боронило – Колядинський, Андрющенко.

ХК «Донбас»: Горячевських (Дьяченко); Сильницький – Романенко, Вілсон – Большаков, Каменьков – Пангелов-Юлдашев, Григорьєв – Жовнір; Лялька (А) – Мазур – Коренчук (А), Подзіньш – Белухін (К) – Васильєв, Рибчик – Разумов – Мостовий, Шабаров – Кузьмик – Нікіфоров.

Джерело: uhl.ua