«Донбас» із відривом у чотири шайби здобув другу перемогу у фінальній серії плей-оф УХЛ

У Дружківці відбувся другий матч фінальної серії плей-оф Української хокейної ліги, у якому «Донбас» приймав «Сокіл».

Побігши в атаку з самого старту, «Донбас» вийшов уперед вже на 6-й хвилині: Віталій Лялька з розвороту відправив шайбу у ближній кут воріт Георгія Дубровського. Через хвилину господарі реалізували більшість завдяки влучному кидку Андрія Сигарьова.

Після другої пропущеної шайби наставник «Сокола» Олег Шафаренко замінив голкіпера – на лід вийшов Дмитро Кубрицький, якому довелося одразу ж вступити в гру. За затримку суперника ключкою в ворота киян був призначений штрафний кидок, однак Андрію Сигарьову реалізувати його не вдалось.

На початку другого періоду дубль оформив Віталій Лялька, також закинувши в більшості. Незважаючи на всі шанси, «Соколу» не вдавалося відіграти хоча б одну шайбу, щоб повернутися в гру, натомість донеччани змогли ще двічі реалізувати чисельну перевагу – у середині третього періоду по голу закинули Андрій Бірюков та Віталій Карамнов.

Однак шайбою престижу «Сокіл» все ж зміг відзначитися – Віталій Андрейків кидком від синьої лінії встановив підсумковий рахунок в матчі 5:1.

Тепер серія переїздить до Києва – «Сокіл» зіграє з «Донбасом» 21 і 23 квітня. Початок обох матчів о 18:00.

«Донбас» – «Сокіл» 5:1 (2:0; 1:0; 2:1)

Рахунок в серії: 2:0

Шайби: 1:0 Лялька (Колесніковс), 05:27. 2:0 Сигарьов – більш., 06:38. 3:0 Лялька (Монс, Пересунько – більш.), 21:38. 4:0 Бірюков (Сигарьов, Шишлянніков – більш.), 51:28. 5:0 Карамнов (Сигарьов, Бірюков – більш.), 53:27. 5:1 Андрейків (Павленко, Рубан – більш.), 56:47.

«Донбас»: Трифонов (Дьяченко); Колесніковс – Пангелов-Юлдашев, Кожевников – Тунхузін, Кобелєв – Журавльов; Монс – Туркін (А) – Казаковцев, Шишлянніков – Бірюков – Сигарьов, Лялька (А) – Буценко – Пересунько, Мільохін – Карамнов – Захаров (К).

«Сокіл»: Дубровський (Кубрицький – з 06:38); Олендаренко – Голубич, Букарєв – Андрейків, Бєлінський – Лисенко, Сисак – Гончаренко; Рубан – Ступак – Міхнов (А), Морозов (К) – Курбатов – Павленко, Гільманов – Смирнов – Німенко (А), Панченко – Симчук – Малєтін.

Джерело: uhl.ua