«Донбас» дотиснув «Сокіл» в овертаймі та став 8-разовим чемпіоном України

23 квітня відбувся четвертий матч фінальної серії плей-оф УХЛ, у якому «Сокіл» зустрівся з «Донбасом».

Стартові хвилини першого періоду команди почали в рівній боротьбі. Однак ближче до екватора першої 20-хвилинки хокеїсти «Сокола» заволоділи ініціативою, чим змусили донеччан діяти другим номером. У підсумку, одна з атак киян завершилася голом – Андрій Міхнов на дальній штанзі замкнув передачу Єгора Кузьменка. До кінця періоду команди ще кілька разів створили небезпечні моменти біля воріт один одного, але воротарі впоралися зі своєю роботою.

Хокеїсти «Донбасу» в другому періоді почали діяти доволі агресивно, про що свідчать п’ять вилучень. Незабаром одне з них позначилося на грі донеччан – Владислав Лисенко реалізував більшість. Підопічні Мікульчика побігли в атаку, щоб скоротити рахунок і незабаром Олегу Шишляннікову вдалося відзначитися у воротах «пернатих». Після закинутої шайби гості продовжили пресингувати опонентів біля своїх воріт. Ще до кінця другого ігрового відрізка Пилип Пангелов-Юлдашев у більшості зрівняв рахунок – 2:2.

У третьому періоді команди почали грати на зустрічних курсах. «Сокіл» завдяки покинутій шайбі Дмитра Німенка вдруге в матчі повів у рахунку, але радіти киянам довго не довелося – Шишлянніков у більшості зрівняв рахунок – 3:3 і перевів гру в овертайм.

У додатковий час перемогу донеччанам приніс точний кидок Миколи Казаковцева.

«Сокіл» – «Донбас» – 3:4 ОТ (1:0, 1:1, 1:2, 0:1)

Рахунок в серії – 0:4

Шайби: 1:0 Міхнов (Кузьменко), 08:11; 2:0 Лисенко (Гільманов, Німенко, більш.), 33:28; 2:1 Шишлянніков (Бірюков, Тунхузін), 36:38; 2:2 Пангелов-Юлдашев (Лялька, Туркін, більш.), 44:30; 3:2 Німенко (Андрейків, Букарев), 51:11; 3:3 Шишлянніков (Тунхузін, Сигарьов, більш.), 56:36; 3:4 Казаковцев (Монс, Туркін), 63:26.

«Сокіл»: Дубровський (Кубрицький); Чолач – Андрейків, Сисак – Платонов, Букарев – Лисенко, Коржілецкій – Олендаренко; Рубан – Німенко – Морозов, Гильманов – Курбатов – Павленко, Кузьменко – Смирнов – Міхнов, Гончаренко – Симчук – Малєтін.

«Донбас»: Трифонов (Дьяченко); Кобелєв – Журавльов, Колесніковс – Пангелов-Юлдашев (А), Кожевніков – Тунхузін; Лялька (К) – Буценко – Пересунько, Монс – Туркін (А) – Казаковцев, Шишлянніков – Бірюков – Сигарьов, Мільохін – Карамнов – Костіков.