«Донбас» – чемпіон України з хокею!

В Києві відбувся четвертий і, як виявилося, заключний матч фінальної серії XXIV чемпіонату України з хокею.

Господарі льоду – хокеїсти «Дженералз» – усвідомлювали значення поєдинку, тому звітний матч розпочали дуже жваво. Але, схоже, підопічні Анатолія Степанищева були готові до подібного перебігу подій. Тож атаки киян розбивалися об надійний захисний мур донеччан. Ближче до середини стартового періоду гості перехопили ініціативу й двічі здійснили взяття воріт. Спочатку Сергій Варламов підставив ключку на п’ятаку воріт Едуарда Захарченка, а потім голкіпер «генералів» не впорався із кидком Олександра Журуна. Після цього моменту Едуард поступився місцем у воротах Вадиму Селіверстову.

Другу 20-хвилинку команди провели переважно у зоні донеччан, які кілька разів залишались у меншості. Втім отримати зиск від цього господарі не змогли.

В середині заключної 20-хвилинки гості збільшили перевагу до трьох шайб: відзначився Віктор Захаров. Проте кияни зусиллями Єгора Безуглого майже відразу одну шайбу відіграли.

До завершення матчу рахунок не змінився, тож донецький «Донбас» вчетверте у своїй історії завоював золоті медалі національного чемпіонату!

«Дженералз» – «Донбас» – 1:3 (0:2; 0:0; 1:1)

31 березня 2016 року, 18:30. Палац спорту

Судді: А. Гладченко, О. Горбатюк, А. Корепанов, А. Перетятько

Дженералз: Е. Захарченко (Селіверстов, 17:57). Афанасьєв – Толкунов, Шпак – Побєдоносцев, Боєвих – Мельников, Скрипець – Татаренко. Секірко – Гніденко – Караульщук, І. Савченко – Шаманський – Слюсар, Кіча – І. Дворник – Коляда, Безуглий – Вал. Алексюк –Тимченко.

Донбас: Царегородцев. Толстушко – Карп, Катрич – Горбань, Вол. Алексюк – Петрухно, Таран. Журун – Докшин – Кочетков, Шахворостов – Варламов – Захаров, Нікіфоров – Буценко – Бабинець, Чердак – Ромащенко – Кузьмік.

Голи: 0:1. Варламов (Катрич, Захаров, 14:07), 0:2. Журун (Докшин, Горбань, 17:57), 0:3. Захаров (Варламов, Катрич, 44:16), 1:3. Безуглий (Тимченко, Скрипець, 45:09)

Рахунок серії: 0:4