“Донбас” бере реванш у Білій Церкві

На початку гри «Донбас» спробував захопити ініціативу. Гості намагалися проводити атаки, але господарі майданчика зуміли заспокоїти стартове хвилювання і вирівняли гру. На 14 хвилині дончанам таки вдалося провести результативну атаку і відкрити рахунок (Костіков). Після чого господарі створили декілька небезпечних моментів біля воріт суперника, але закинути шайбу їм не вдалося.

У другому періоді донеччани зуміли заволодіти ігровою ініціативою, що призвело ще до двух закинутих шайб у ворота Кирила Кучера (Нікіфоров та Коренчук).

Третій період не приніс сильних змін у малюнок гри. Обидві команди демонстрували швидкий хокей, створюючи достатню кількість гострих моментів. «Донбас» зміг закинути ще одну шайбу, реалізувавши більшість (Лялька). Матч закінчився з рахунком 0:4 на користь гостей.

«Білий Барс» – «Донбас» – 0:4 (0: 1, 0: 2, 0:1)

Шайби: 0:1 Костіков (Матерухін, 13:37). 0:2 Нікіфоров (Яковлєв, 24:23). 0:3 Коренчук (Мазур, Лялька, 29:29). 0:4 Лялька (Сильницький, 44:35 – більш.).

«Білий Барс»: Кучер (Пеленський). Логач – Алексюк (А), Васильєв – Ядловський, Таран (А) – Грицюк, Гребеник – Ромахін. Благий – Ружніков – Бабинець, Шиманський – Куцевич (К) – Лесніков, Панченко – Качан – Середницький, Зозовський – Сімчук – Бородай.

«Донбас»: Горячевських (Дьяченко). Сильницький – Романенко, Яковлєв – Жовнір, Игнатенко – Григорьєв, Курбатов – Пангелов-Юлдашев. Лялька (А) – Мазур – Коренчук (А), Шишлянніков – Захаров (К) – Нікіфоров, Рибчик – Разумов – Мостовий, Матерухін – Карамнов – Костіков.

Джерело: hc-bbars.com.ua