Доля золотих нагород чемпіонату України вирішиться в останньому сьомому матчі фінальної серії

Рахунок серії став 3:3, і тепер доля чемпіонства вирішиться в Кременчуці

Сьогодні, 18 жовтня, в Дружківці відбувся шостий поєдинок фіналу плей-офф чемпіонату України між «Донбасом» і «Кременчуком». До цієї зустрічі рахунок в серії до чотирьох перемог між клубами був 3:2, на користь донецьких хокеїстів.

Незважаючи на порожні трибуни (в зв’язку з карантином) організатори поєдинку в Дружківці обрали дуже цікаве технічне рішення в трансляції матчу. Під час гри хокеїстів в етері був присутній інтершум, який був записаний раніше, під час попередніх матчів донеччан. За рахунок цього створювався ефект присутності глядачів, і в цілому трансляція виглядала більш живою.

Якщо говорити про гру, то в першому періоді першим номером грали гості. Вже на 3 хвилині «городяни» розіграли простеньку комбінацію біля воріт Трифонова. Коробов віддав під кидок Денискіну, а той не схибив і відправив шайбу точно в далеку «дев’ятку» воріт.

Розмочивши рахунок в матчі, «Кременчук» продовжував гнути свою лінію. Кременчуцькі хокеїсти грали від простого, закидаючи шайбу вперед, і при цьому вміло захищалися. На 8 хвилині у Созонова був непоганий шанс подвоїти рахунок в матчі, але «Донбас» виручив воротар Трифонов.

У господарів за перший період було два, по справжньому, гольових момента. Перший виник на 11 хвилині – небезпечно кинув Коренчук, і Новицький, не без зусиль впорався з шайбою. А другий – у Монса. Форвард «Донбасу» викотився один на один з воротарем. Але, Новицький якимось дивом відбив шайбу, не дозволивши господарям зрівняти рахунок.

У другій двадцятихвилинці, сценарій гри змінився. Господарі дуже потужно провели першу половину. Але, «Кременчук» вистояв і ближче до екватора вирівняв гру, а потім і забив сам. Правда, спочатку з убивчої позиції не закинув Савченко. Блискуче в даному епізоді зіграв воротар Трифонов. Але, на 12 хвилині і він був безсилий. Гості вдало розіграли більшість і Кисельов, з подачі Толстушка подвоїв рахунок – 2:0.

За 2 хвилини до кінця періоду, обидві команди мали шанси щоб закинути. Спочатку, після кидка Туркіна, Новицький зробив черговий сейв. А потім, вже свій гольовий момент не зміг реалізувати Созонов. Викотився один в один з воротарем та не зміг забити з близької відстані. Шайба, після його кидка пройшла поруч зі штангою.

На жаль, але за 17 секунд до кінця другої двадцятихвилинки трапився неприємний момент. Гравець «Кременчука» Савченко грубо зіграв проти Григор’єва, штовхнувши того сильно на борт. В результаті, хокеїст «городян» був вилучений до кінця гри, а гравець «Донбасу» довго лежав на льоду, а потім, зміг покинути майданчик лише за допомогою своїх партнерів.

Третій період почався з п’ятихвилинної більшості донеччан. Цього разу, підопічні Сергія Вітера змогли реалізувати перевагу в одного гравця. На 44 хвилині, після потужного кидка Кутугіна, від синьої лінії, Новицький щитками відбив шайбу. Але, першим на добиванні виявився форвард «Донбасу» Захаров, який і переправив каучуковий снаряд у ворота.

Господарі і далі продовжували контролювати гру, не даючи можливості гостям проводити атаки. Але ближче до середини періоду «Кременчук» зміг знов вирівняти хід поєдинку і довести матч до переможного результату – 2:1.

Тепер доля чемпіонства вирішиться в сьомому вирішальному матчі в Кременчуці.


«Донбас» – «Кременчук» 1:2 (0:1, 0:1, 1:0)

Шайби: 0:1 – Денискін (Коробов), 2:51, 0:2 – Кисельов (Толстушко – Серанов), 31:20, 1:2 – Захаров (Кутугін), 43:40.

Донбас: Трифонов (Дьяченко). Кутугін – Григор’єв, Кожевніков – Кобелєв, Пангелов-Юлдашев – Журавльов. Монс – Туркін – Казаковцев, Лялька (А) – Бірюков – Сигарьов, Мільохін – Буценко – Коренчук (А), Разумов – Захаров (К) – Костіков.

Кременчук: Новицький (Гордюшин). Алексюк – Григорян, Хрішпенц – Бойових, Грицьких – Толстушко, Варава. Кисельов (К) – Серанов – Созонов, Чемерілов – Волков – Орлов, Гриценко (А) – Пукс (А) – Савченко, Коробов – Дубінін – Денискін.

Фото: ХК «Донбас»

Джерело: сайт УХЛ


Вас може зацікавити