Доля чемпіонського титулу визначиться у вівторок

Вперше за тривалий час доля чемпіонського титулу у вітчизняному хокеї визначиться у контровому матчі. Це сталося завдяки перемозі «Білого Барсу» у четвертому матчі фінальної серії.

Матч розпочався дуже вдало для гостей, які відкрили рахунок вже на 71-й секунді поєдинку. У киян були всі шанси втримати рахунок, проте наприкінці другого періоду гості припустилися двох рокових помилок, які обернулися пропущеними шайбами.

Перевернувши хід гри з ніг на голову, «Білий Барс» в заключній 20-хвилинці грамотно довели матч до заслуженої перемоги.

Наступний і, вже точно, останній матч у серії відбудеться 11 березня на льоду СК «АТЕК». Орієнтовний початок матчу – 18:10.

«Білий Барс» – «Компаньйон-Нафтогаз» – 3:1 (0:1; 2:0; 1:0)

8 березня 2014 року, 14:00. ЛА «Білий Барс», 700 глядачів

Судді: А. Сєврук, А. Корепанов, О. Батєзатов

Білий Барс: Напненко. Апеліс – Кугут, Вол. Алексюк – Балакун, Толкунов – Караульщук. Демянюк – Буценко – Яковенко, Бабинець – Страупе – Міхейонок, Безщасний – Бондарєв – Пастух, Савченко – Куцевич – Хворостініньш.

Компаньйон-Нафтогаз: Зав’ялов. Свиридов – Ємельяненко, Катрич – Ден. Ісаєнко, Р. Борисенко – П. Борисенко. Харченко – С. Черненко – Литвиненко, Сальников – Гніденко – Слюсар, О. Благой – Курілін – Гаврилюк, Заблудовський – Вал. Алексюк – Німенко.

Голи: 0:1. Слюсар (Курілін, Сальников, 1:11), 1:1. Хворостініньш (Савченко, 34:58), 2:1. Міхейонок (Буценко, 38:43), 3:1. Хворостініньш (Безщасний, Бондарєв, 45:53).

Штраф: 4 – 2

Рахунок серії: 2:2