«Дніпровські Білки» не змогли зламати супротив «Пантер» у своєму завершальному матчі чемпіонату України

Харківські «Пантери» не зазнали проблем із «Дніпровськими Білками» у другому матчі чемпіонату України з хокею серед жінок.

Так, рахунок було відкрито ще на 51-й секунді зустрічі – гол до свого активну записала Тетяна Кириченко. Харків’янки з самого старту гри взяли ініціативу до своїх рук, і під завісу першого періоду цифри на табло були 6:1 на користь «Пантер». У «Білок» єдину шайбу закинула Наталія Романенко з асисту Вікторії Ценової.

У другому ігровому відрізку харківський колектив ще більше став пресингувати опоненток, що вилилось аж у 8 снарядів у воротах команди з Дніпра.

У заключній же 20-хвилинці «Білкам» так і не вдалось змінити малюнок гри, коли «Пантери» продовжувати домінувати на майданчику. Дніпровський клуб відзначився лише один раз завдяки зусиллям Ценової, а харків’янки закинули ще 5 разів і поставили масну крапку в цьому протистоянні – 19:2 на їхню користь.

До слова, одразу дві гравчині «Пантер» – Тетяна Кириченко та Ганна Лесь – оформили по пента-трику.

Зазначимо, «Дніпровські Білки» вже завершили виступ на національній першості на третьому місці, програвши днем раніше «Україночці» (1:11). «Пантери» ж завтра, 4 квітня, проведуть свій завершальний матч із київською командою. Саме в цій зустрічі визначиться володар золотих медалей чемпіонату України.

«Дніпровські Білки» – «Пантери» – 2:19 (1:6, 0:8, 1:5)

Голи: 0:1 Кириченко (Козуб), 00:51; 0:2 Ієвлєва (Козуб), 08:14; 0:3 Кириченко, 09:09; 0:4 Слащова (Ієвлєва), 10:13;  0:5 Кириченко, 12:40; 1:5 Романенко (Ценова), 12:51; 1:6 Лесь, 13:53; 1:7 Козуб (Слащова), 20:29; 1:8 Лесь, 24:18; 1:9 Лесь (Скащук), 25:31; 1:10 Кириченко, 29:06; 1:11 Лесь (Скащук, Рожок), 29:35; 1:12 Рожок, 34:18; 1:13 Слащова (Козуб), 35:49; 1:14 Кириченко (Козуб), 39:00; 1:15Скащук, 42:29; 1:16 Козуб, 43:14; 2:16 Ценова, 43:21; 2:17 Лесь (Скащук), 51:30; 2:18 Вансович (Кириченко), 53:27; 2:19 Ізмайлова (Кириченко), 54:21.