«Дніпро» здобув третю перемогу поспіль, розібравшись із «Вовками»

«Дніпро» обіграв «Крижаних Вовків» у 17-му турі чемпіонату України з хокею з шайбою.

На 10-й хвилині херсонцям удалось підступитись до воріт опонентів – рахунок відкрив Євгеній Гасніков, який удало зреагував на добиванні. Причому «щуки» грали в більшості. Після гості зуміли подвоїти перевагу. Павло Воробйов влучним пострілом у дев’ятку довів рахунок до 2:0.

У наступній 20-хвилинці жодна з команд не відзначилась реалізованими моментами – свою справу зробили голкіпери. Ні Андрій Стельмах, ні Олександр Хомутов не схибили попри пресинг суперників, тож перед заключним ігровим відрізком цифри на табло не змінились.

На четвертій хвилині після повернення на лід «вовки» спромоглися скоротити відставання. Андрій Анкудінов розписався у володіннях Хомутова й звів розрив між командами до мінімуму – 1:2. Але менше ніж за хвилину Воробйов оформив дубль і знову створив комфортний гандикап для підопічних Дмитра Підгурського. Фінальну крапку в цій грі поставив Олександр Каракулько – він закинув четверту шайбу «Дніпра» й встановив остаточний рахунок зустрічі – 4:1.

Так, херсонський клуб виграв уже третій матч поспіль. «Вовки» ж зазнали другої поразки підряд.

«Крижані Вовки» – «Дніпро» 1:4 (0:2, 0:0, 1:2)

Шайби: 0:1 – Гасніков (Швецов – Декало), 09:40; 0:2 – Воробйов, 15:16; 1:2 – Анкудінов (Сурін – Хеффернан), 43:21; 1:3 – Воробйов (Панасенко – Каракулько), 44:19; 1:4 – Каракулько (Панасенко – Воробйов), 51:23.

«Крижані Вовки»: Стельмах (Макаренко); Жигалов – Фолтін, Неверов – Карпов, Лучніков – Сисоєв, Павлов; Черемнов – Сурін – Панков, Кіча – Андрющенко – Шабанов, Хеффернан – Булах – Анкудінов, Володимирський – Борисов – Курах, Калинічев.

«Дніпро»: Хомутов; (Гурко); Дорофєєв – Ратушний, Декало – Чернишенко, Афанасьєв (К) – Матусевич; Швецов – Гасніков (А) – Вишняков, Каракулько– Воробьйов – Панасенко, Тимченко – Брага – Целогородцев (А), Мельник – Ганута.