«Дніпро» здобув другу «суху» перемогу в сезоні, цього разу – над «Краматорськом»

«Дніпро» вдома виграв у «Краматорська» в 19-му турі чемпіонату України з хокею з шайбою.

Стартовий період пройшов без реалізованих моментів, але вже в другому ігровому відрізку херсонці зуміли вразити ворота суперників двічі. На екваторі матчу Владислав Брага відкрив рахунок протистояння влучним пострілом із передачі Артема Целогородцева у ворота Дениса Короваєва. Далі ще один гол до активу «Дніпра» приніс Богдан Панасенко, тож на перерву підопічні Дмитра Підгурського пішли з комфортним гандикапом.

У вирішальній 20-хвилинці «Краматорську» так і не вдалось наздогнати опонентів. Попри агресивну гру в нападі, колектив Павла Мікульчика не зміг розписатись у воротах господарів. Натомість херсонці відзначились ще раз – гол провів Альберт Вишняков.

Так, «Дніпро» вперше обіграв «Краматорськ» в основний час, а також вдруге в сезоні закінчив поєдинок «усуху». Ба більше, завдяки цій звитязі команда Підгурського повернулась на четверту сходинку турнірної таблиці. Наразі в активі херсонців 21 очко. «Краматорськ», у свою чергу, іде п’ятим – на його рахунку 20 пунктів.

«Дніпро» – «Краматорськ» 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)

Шайби: 1:0 – Брага (Целогородцев – Ратушний), 29:20; 2:0 – Панасенко, 36:55; 3:0 – Вишняков (Дорофєєв – Швецов) 52:57;

«Дніпро»: Хомутов (Петров); Дорофєєв – Ратушний, Білоусов – Декало, Афанасьєв (К) – Матусевич, – Ніконов; Швецов – Гасніков (А) – Вишняков, Янішевський (А) – Крисанов – Воробйов, Панасенко – Чернишенко – Каракулько, Целогородцев – Брага – Тимченко.

«Краматорськ»Короваєв (Шевчук); Зуєв – Панков, Таран – Воронін, Пахмурін – Полухін; Подзіньш – Карпенко (К) – Кривошапкин, Ципнятов – Золотухін – Жвачкін (А), Гринь (А) – ресурсів – Столяренко, Геворкян – Гринкевич – Халін.