«Дніпро» здобув другу перемогу поспіль, пройшовши «Маріуполь» на виїзді

21 лютого в Маріуполі відбувся заключний матч 36-го туру регулярного чемпіонату УХЛ, у рамках якого «Маріуполь» приймав «Дніпро».

Стартові 10 хвилин матчу команди вели рівну боротьбу, по черзі створюючи моменти біля воріт Дмитрієва та Хомутова. Однак на екваторі періоду «чайки» змогли вдало зловити «Дніпро» на контратаці,і Кудрін відкрив рахунок в матчі. Роль аутсайдерів «щуки» грали рівно півтори хвилини, коли спочатку Дурдиєв на добиванні зрівняв цифри на табло, а потім Крисанов утік на побачення з Дмитрієвим і вивів гостей вперед.

За підсумками другої двадцятихвилинки рахунок на табло не змінився. Команда Вітера кинула всі сили на те, щоб відігратися, але й «Дніпро» теж не пас задніх, неодноразово намагаючись потривожити володіння Дмитрієва.

Рахунок не змінився і в третьому періоді – господарі багато атакували ворота Хомутова, але команда Тимченка впевнено оборонялася і не дозволяла противнику зрівняти рахунок. Так, матч завершився перемогою «Дніпра» з рахунком 2:1. У свою чергу, «Маріуполь» зазнав шостої поразки поспіль.

«Маріуполь» – «Дніпро» 1:2 (1:2, 0:0, 0:0)

Шайби: 1:0 Кудрін (Зайцев), 10:44; 1:1 Дурдиєв (Янішевський, Галєєв), 12:16; 1:2 Крисанов (Швецов), 13:27;

Маріуполь: Дмитрієв (Дуве); Ложкін – Скурихін, Костарєв – Гуров, Фроленко – Петрухно (А), Філімонов – Тимченко; Бондаренко – Карпенко (А) – Градусов, Луговий – Кудрін – Зайцев, Чердак – Корчоха – Лихачов, Коваленко – Мазур – Мостовий.

Дніпро: Хомутов (Петров); Ратушний – Гуляєв, Декало – Сірченко, Афанасьєв (К) – Матусевич, Шабанов – Волошин; Швецов – Крисанов – Целогородцев, Панасенко – Гасніков (А) – Каракулько, Янішевський (А) – Галєєв – Дурдиєв, Ніконов – Чернишенко – Болотін.