«Дніпро» залишається у трійці лідерів

Відбулася перша зустріч у поточному чемпіонаті між ХК «Крижані Вовки» і ХК «Дніпро». Матч закінчився з рахунком 2:4 на користь херсонців.

Перше вкидання було виграно господарями майданчику. Стартовий період для обох команд пройшла у напруженому намаганні закинути хоча б одну шайбу у ворота суперника. Але Олег Петров і Максим Дуве стійко тримались і відражали атаки. Так перший період закінчився з рахунком 0:0.

На екваторі поєдинку рахунок у матчі першим відкрив «Дніпро». Микита Макарицький відзначився шайбою у воротах «Крижаних Вовків». Зрівняти вдалося «хижакам» зусиллями Бориса Андрющенка, який пробив захист Олега Петрова. Варто відзначити, що свої перші очка за результативність заробив шведський легіонер Антон Рудгорд. Другий період закінчився з рахунком 1:1.

Перші 10 хвилин третього періоду рахунок залишався незмінним. Здавалося б, матч закінчився в овер-таймі. Але на 11 хвилині гості розстріляли ворота Максима Дуве. Шайбов відзначився Мікс Ліпсбергс. І знову вдалося «Крижаним Вовкам» зрівняти рахунок. У верхній кут воріт «Дніпра» шайбу відправив Микола Дворник. Буквально через хвилину гості знову збільшити різницю у рахунку, Олексій Янішевський вразив ворота «Вовків». Поставив крапку у поєдинку Денис Василенков, який закинув четверту переможну шайбу для «Дніпра».

«Крижані Вовки» – «Дніпро» 2:4 (0:0, 1:1, 1:3)

Шайби: 0:1 – Макарицький (Коваленко) – 29:27, 1:1 – Андрющенко (Рудгорд) – 33:39, 1:2 – Ліпсбергс (Бондаренко) – 51:10, 2:2 – Дворник (Воронін, Удовиченко) – 55:48, 2:3 – Янишевський (Дорофєєв) – 56:48, 2:4  – Василенков (Ромащенко) – 59:53, ПВ.

«Крижані Вовки»: Дуве (Романов); Воронін (А) – Лісін, Фроленко (А) – Курпіч, Федосов – Тонковід, Привалихін – Сисак, Удовиченко – Дворник (К) – Овчінніков, Бороніло – Чуйков – Рудгорд, Шабанов – Маландін – Мікульчік, Луценко – Андрющенко – Рубан.

«Дніпро»: Петров (Гурко), Дорофеєв – Декало, Білоусов (А) – Пугачов, Афанас’єв – Сірченко, Кругляков – Шулешов, Ліпсбергс – Ромащенко – Василенков, Янишивський – Чердак – Чернишенко, Луговий – Коваленко – Бондаренко, Панов – Зик – Тимченко.

Джерело: uhl.ua