“Дніпро” впевнено обігрує “Крижаних Вовків”

Сьогодні, 13 листопада, на київській арені «Шалетт» відбувся другий матч 15-го туру чемпіонату України, в рамках якого зустрічалися місцеві «Крижані Вовки» і херсонське «Дніпро».

З перших хвилин херсонські хокеїсти заволоділи ініціативою на майданчику, задали темп і продемонстрували відмінну комбінаційну гру. Як результат – вже до одинадцятої хвилини гості вели з рахунком – 3:0. Дубль оформив Олександр Шибаєв і ще одну шайбу закинули Валентин Сірченко.

Другий і третій періоди стали продовженням київського розгрому. Херсонські хокеїсти закинули ще десять шайб. Варто відзначити, що кияни не опустили рук і змогли трохи підсолодити гіркоту поразки, забивши два голи.

Рахунок матчу – 2:13 на користь «Дніпра». Підопічні Дмитра Підгурського, обходять «Донбас» і займають друге місце в чемпіонаті. У свою чергу, «Крижані Вовки» залишаються на п’ятому місці.

«Крижані Вовки» (Київ) – «Дніпро» (Херсон) – 2:13 (0:3, 0:4, 2:6)

Шайби: 0:1 – Шибаєв (Ліпсбергс, Жвачкін – більш.) – 4:01, 0:2 – Жвачкін (Шибаєв, Ліпсбергс) – 9:43, 0:3 – Сірченко (Василенков, Чернишенко) – 10:29, 0:4 – Дорофєєв (Ліпсбергс, Жвачкін) – 20:34, 0:5 – Шибаєв (Жвачкін, Дорофєєв – більш.) – 23:19, 0:6 – Бєлоусов (Василенков, Каракулько) – 30:40, 0:7 – Дорофєєв (Янішевський, Шибаєв – менш.) – 37:38, 0:8 – Дорофєєв (Шибаєв, Жвачкін – більш.) – 44:58, 1:8 – Федосов (Чуйков, Черемнов – більш.) – 45:46, 1:9 – Коваленко (Каракулько, Василенков) – 52:25 1:10 – Василенков (Каракулько, Коваленко) – 53:07, 1:11 – Декало (Шибаєв, Ліпсбергс) – 54:33, 1:12 – Ліпсбергс (Шибаєв, Жвачкін) – 57:23, 2:12 – Дворник (Овчінніков, Андрющенко) – 58:08, 2:13 – Чернишенко (Янішевський, Луговий) – 58:28.

ХК «Крижані Вовки»: Дуве (Романов, з 30:40); Сисак – Федосов, Боронило – Фроленко (А), Воронін (А) – Лісін, Тонковід – Курпіч; Черемнов – Чуйков – Шабанов, Колядинський – Дворник(К) – Рудгард, Овчінніков – Воробйов – Андрющенко, Савицький – -.

ХК «Дніпро»: Петров (Гурко); Дорофєєв – Декало, Бєлоусов (А) – Сірченко, Афанасьєв (А) – Шулешов, -; Жвачкін (К) – Шибаєв – Ліпсбергс, Каракулько – Чернишенко – Василенков, Янішевський – Ромащенко – Коваленко, – -.

Джерело: uhl.ua