“Дніпро” вкотре розгромило МХК “Динамо”

Сьогодні, 29 листопада, відбувся перший поєдинок 19 туру регулярного чемпіонату України серед чоловіків, у якому МХК «Динамо» на виїзді з великою різницею у рахунку програв «Дніпру».

З перших хвилин матчу херсонська команда заволоділа ігровою перевагою, яку відразу почала перетворювати в голи. За сім хвилин  Олексій Янішевський, Сергій Кузьмик і Олександр Каракулько по черзі розписалися в воротах Михайла Шевчука, а під завісу періоду четверту шайбу закинув Дмитро Пугачов.

Другий період не сильно відрізнявся від першого. Першу половину двадцятихвилинки харків’яни справлялися з атаками суперника, але після перетину екватора поєдинку гравці “Дніпра” тричі відзначилися у воротах “біло-синіх” – авторами шайб стали Кирило Бєлоусов, Мікс Ліпсбергс і Сергій Дорофєєв.

У заключні двадцять хвилин херсонські хокеїсти остаточно знищили “біло-синіх”, п’ять разів шайба побувала у воротах “Динамо” – дві шайби закинув Сергій Дорофєєв і по одній шайбі на рахунку Владислава Лугового, Микити Коваленка і Артема Целогородцева.

Таким чином, МХК «Динамо» поступилося «Дніпру» і продовжує займати заключну шосту позицію в турнірній таблиці.

«Дніпро» – МХК «Динамо» 12:0 (4:0, 3:0, 5:0)

Шайби: 1:0 Янішевський (Каракулько), 4:06, 2:0 Кузьмик (Жвачкін, Ліпсбергс), 6:11, 3:0 Каракулько (Янішевський, Чернишенко), 4:0 Пугачов (Каракулько), 15:42 5:0 Бєлоусов (Каракулько), 30:44, 6:0 Ліпсбергс (Декало, Кузьмик), 32:31, 7:0 Дорофєєв (Кузьмик, Жвачкін), 38:13, 8:0 Дорофєєв (Кузьмик, Жвачкін), 43:10, 9:0 Луговий (Ромащенко), 44:10, 10:0 Коваленко (Луговий), 48:03, 11:0 Дорофєєв (Кузьмик), 56:19, 12:0 Целогородцев (Брага, Сірченко), 59:03.

ХК «Дніпро»: Гурко (Петров); Дорофєєв – Декало, Бєлоусов (А) – Пугачов, Афанасьєв (А) – Матусевич, Сірченко – Шулєшов; Жвачкін (К) – Кузьмик – Ліпсбергс, Янішевський – Чернишенко – Каракулько, Луговий – Ромащенко – Коваленко, Тимченко – Брага – Целогородцев.

МХК «Динамо»: Шевчук (Вязовов – з 48:03); Савченко – Фірсов (К), Панков – Піддубний (А), Швоєв – Трапезніков; Геворкян (А) – Борисов – Абаджян, Соляник – Праведний – Шилкін, Абдулаєв – Черноморченко – Кашевко, Федоров – Харін.

Джерело: uhl.ua