“Дніпро” вкотре обіграло “Крижаних Вовків”

Матч між «Дніпром» та київськими «Крижаними Вовками» завершував 14 тур чемпіонату України серед чоловіків.

З початку першого періоду ініціативою на майданчику заволоділи херсонці, і вже через три хвилини Андрій Жвачкін вивів свою команду вперед, покаравши гостей за перше ж вилучення. Через дві хвилини після кидка Владислава Воробйова шайба проскочила між щитком Олега Петрова та стійкою – 1:1.

На 13-й хвилині Олександр Каракулько розстріляв незакритий кут воріт киян, а Руслан Ромащенко (з інтервалом в 25 секунд) потроїв перевагу херсонців. Після чого гості змінили голкіпера.

Переломним моментом у матчі став другий період, у якому підлеглі Дмитра Пидгурського повністю переграли команду Руслана Борисенка з рахунком 6:0. Соло на п’ятаку виконав Ромащенко, потім відзначився Микита Коваленко. Також ще по одній результативній передачі на свій рахунок записали Сергій Дорофєєв та Артем Целогородцев.

У заключній двадцятихвилинці, господарі дещо розслабилися. Наставник “Дніпра” замінив свого основного голкіпера Олега Петрова на Владислава Гурко, який за одну хвилину пропустив дві шайби від Кирила Маландіна і Іллі Чуйкова. Коли ж в ворота повернувся основний голкіпер «Дніпра», Микита Шабанов, в одному з моментів переграв і його.

У фіналі гри команди продемонстрували високі швидкості і створили на двох чимало гольових моментів, але цифри на табло херсонської арени «Фаворит» залишилися без змін. У підсумку, поєдинок закінчився з рахунком 9:4 на користь «Дніпра».

«Дніпро» — «Крижані Вовки» 9:4 (3:1, 6:0, 0:3)

Шайби: 1:0 Жвачкін (Ромащенко, Декало, більш.), 2:24; 1:1 Воробйов (Маландін), 4:25; 2:1 Каракулько (Василенков, Чернишенко), 12:30; 3:1 Ромащенко (Дорофєєв, Ліпсбергс), 12:56; 4:1 Ромащенко (Жвачкін), 24:00; 5:1 Коваленко (Василенков, Каракулько), 24:32; 6:1 Дорофєєв (Целогородцев), 27:18; 7:1 Коваленко (Шулєшов, Василенков), 28:51; 8:1 Ромащенко (Жвачкін, Ліпсбергс), 33:11; 9:1 Целогородцев (Білоусов), 35:56; 9:2 Маландін (Воробйов), 45:42; 9:3 Чуйков (Фроленко), 45:53; 9:4 Шабанов (Чуйков, Микульчик), 46:30.

ХК «Дніпро»: Петров (Гурко); Дорофєєв – Декало, Білоусов (А) – Сирченко, Афанасьєв (А) – Матусевич, Будько – Шулєшов; Ліпсбергс – Ромащенко – Жвачкін (К), Каракулько – Чернишенко – Василенков, Луговий – Коваленко – Янішевський, Тимченко – Брага – Целогородцев.

ХК «Крижані Вовки»: Дуве (Романов); Воронін (А) – Лісін, Фроленко (А) – Федосов, Курпич; Микульчик – Воробйов – Маландін, Шабанов – Чуйков – Овчинніков, Рудгорд – Дворник – Колядинський.

Джерело: uhl.ua