«Дніпро» в суху обіграв «Донбас»

2 жовтня у Херсоні на арені «Фаворит» відбувся центральний матч туру, у якому місцеве «Дніпро» зустрілося з донецьким «Донбасом».

Херсонці повністю переграли своїх суперників з рахунком 5:0. Хоча, до першої пропущеної шайби було складно уявити, що донеччани ось так програють. Гості повністю контролювали шайбу і мали набагато більше небезпечних моментів. Гравці «Дніпра» лише на 12 хвилині гри змогли дійсно потурбувати воротаря «Донбасу».
Переломним моментом зустрічі став другий період, коли херсонці, з рахунком 1:0 на їх користь, відчули близький смак перемоги і закинули ще три шайби. Фінальний період став формальністю, у якому «Дніпру» вдалося ще раз результативно атакувати ворота донеччан.
Хет-трік на свій рахунок записав Денис Василенков, а дубль оформив Сергій Дорофєєв.

«Дніпро» – «Донбас» 5:0 (1:0, 3:0, 1:0)

Шайби: 1:0 – Василенков (Декало), 15:46, 2:0 – Василенков (Янишевський, Чернишенко), 28:08, 3:0 – Василенков (Чернишенко, Янишевський), 34:48, 4:0 – Дорофєєв (Шибаєв, Макарицький), 37:36, 5:0 – Дорофєєв (більш.)

«Дніпро»: Петров (Гурко); Дорофєєв – Афанасьєв (К), Белоусов (А) – Пугачьов, Декало – Сирченко, Будько – Матусевич; Каракулько – Шибаєв –Ліпсбергс, Янишевський – Чернишенко (А) – Василенков, Бондаренко – Ромащенко – Макарицький, Тимченко – Брага – Коваленко.

«Донбас»: Дьяченко (Горячевських – з 34:48); Сильницький – Романенко, Ігнатенко – Яковлєв, Каменьков – Пангелов-Юлдашев, Жовнір – Григорьєв; Лялька (А) – Белухін (А) – Матерухін, Разумов – Захаров (К) – Нікіфоров, Кірющенков – Кузьмик – Костіков, Мостовий – Шабаров.

Джерело: uhl.ua