«Дніпро» в овертаймі вирвав перемогу

14 вересня відбувся матч-відкриття чемпіонату України серед чоловіків сезону 2019/20 між «Донбасом» і «Дніпром». Зустріч відбулася на домашній арені донеччан – «Альтаїрі».

У минулому сезоні саме ці дві команди були принциповими суперниками за чемпіонство у фіналі плей-офф.

У цьому матчі перший кидок у бік воріт був нанесений лише на 5 хвилині першого періоду Віталієм Лялькою.

Але далі спрацювала народна мудрість: «У тихому болоті чорти водяться». Таким «чортеням» для господарів поля стали херсонці, які через декілька хвилин, несподівано для вболівальників «Донбасу», закинули шайбу. Відзначився Денис Васеленков.

Але гравці «Донбасу» не розгубилися і на цій же хвилині Володимир Романенко зрівняв рахунок – 1:1.

Далі гра пішла на зустрічних курсах. Команди мали небезпечні моменти, але воротарі Петров і Горячевських надійно захищали ворота від кидків суперників.

Через 5 хвилин обидві команди знову обмінялися шайбами. Тільки тепер першими забили донеччани, а херсонці, змушені були відіграватися – 2:2.

Здавалося перший період так і завершиться з нічийним рахунком. Але, за хвилину до кінця першого періоду, коли «Дніпро» отримав чисельну перевагу в 2 гравця, новачок херсонців Мікс Ліпсбергс, виводить гостей вперед – 2:3.

Розв’язка гри наступила в третьому періоді: «Донбас»,граючи в меншості, зрівняв рахунок, завдяки точному кидку Іллі Коренчука. А потім господарі вийшли вперед (шайба на рахунку Олександра Костікова) – 4:3. Здавалося, що вже зрозуміло, хто переможе у матчі-відкриті. Але херсонська «щука» Мікс Ліпсбергс за 2 хвилини до кінця матчу оформлює дубль і рівняє рахунок.

В овертаймі сильнішими виявилися гості. За двадцять секунд до кінця додаткової п’ятихвилинки Сергій Дорофєєв закинув переможну шайбу в матчі. Підсумковий рахунок першої гри нового сезону чемпіонату – 4:5 на користь «Дніпра».

Донбас – Дніпро 4: 5ОТ (2: 3, 0: 0, 2: 1, 0: 1)

Шайби: 0:1 – Васеленков (Чернишенко, Янішевський) – 7:50, 1:1 – Романенко (Лялька) – 8:57, 2:1 – Яковлєв (Захаров) – 13:03, 2:2 – Дорофєєв (Каракулько , Ромащенко) – 13:43 2:3 – Ліпсбергс (Бондаренко – більш.. 5х3) – 19:51, 3:3 – Коренчук (Лялька – менш.) – 40:13, 4:3 – Костіков – 51:03 , 4:4 – Ліпсбергс (Чернишенко, Каракулько) – 57:54, 4:5 – Дорофєєв (Ліпсбергс) – 64:38.

«Донбас»: Горячевських (Дьяченко); Сильницький – Романенко, Яковлєв – Ігнатенко, Каменьков – Пангелов-Юлдашев, Жовнір – Григор’єв; Лялька – Мазур – Коренчук, Рибчик – Захаров – Нікіфоров, Пуголовкін – Белухін – Костіков, Разумов – Карпенко – Мостовий.

«Дніпро»: Петров (Гурко); Дорофєєв – Декало, Білоусов – Пугачов, Матусевич – Афанасьєв, Шулешов – Сірченко; Каракулько – Ромащенко – Ліпсбергс, Янішевський – Чернишенко – Василенков, Бондаренко – Коваленко – Макарицький, Тимченко – Брага – Цілогородцев.