«Дніпро» у третьому періоді дотиснув дюжину гравців «Києва»

Один із претендентів на перемогу в регулярному чемпіонаті херсонський «Дніпро» непереконливо провів 40 хвилин зустрічі, але у третьому періоді «ввімкнув» турбонадув і схилив чашу терезів у домашньому матчі з «Києвом» на свою користь – 4:1.

«Дніпро» (Херсон) – ХК «Київ» – 4:1 (0:0, 1:1, 3:0)

Шайби: 0:1 – Віт.Гаврилюк (Стоцький, Росляков, – більш.), 23:21. 1:1 – Стецюра (Сидоренко, Кобильник), 28:07. 2:1 – Панков (Койда), 40:38. 3:1 – Кобильник (Стецюра, Попережай, – більш.), 44:15. 4:1 – Бойко (Стецюра, Сидоренко), 53:33.

«Дніпро»: Сулютин; Ратушний – Панков, Гребеник – Р. Бойко, Портний – Лєсніков, Сичинський; Бородай – Тищенко – Койда, Сидоренко – Кобильник – Стецюра, Целогородцев – Дворник – Д. Попережай, Ревука – Цюра – А.Олійник, Щербак. Тренер – Олександр Бобкін.

«Київ»: Безхлібний; Горбунов – Дворецький, Хонін – Стоцький; Росляков – Віт.Гаврилюк – Бега, Шилкін – Черемнов – Люлюк, Назарага, Зик. В.о. головного тренера – Сергій Нужин.

Арбітри – О.Серебряков, В.Качан, лайнсмени – І.Гєрілов, О.Остроух.

Кидки: 51 (10+24+17) – 17 (8+3+6).

Штраф: 12 – 16.

15 лютого. Калуш. Льодова арена. Без глядачів.

Гості змогли виставити на гру всього 12 польових гравців, які два періоди утримували на табло сенсаційну нічию (1:1), однак у заключному відрізку все стало на свої місця і «щуки» здобули 18 перемогу в 24-х матчах сезону.

Окрасою зустрічі стала четверта шайба херсонців, яку кидком від синьої лінії з ходу красиво закинув Руслан Бойко.