«Дніпро» таки наздогнав «Краматорськ» у шостому турі національної першості

«Дніпро» вдома здобув непросту звитягу над «Краматорськом» у шостому турі чемпіонату України.

Перший період був багатий на гострі моменти, однак зміни на табло відбулись лише під завершення стартового ігрового відрізку. За дві хвилини до кінця херсонці реалізували більшість – Євгеній Гасніков віддав пас на штангу, звідки Павло Воробйов спрямував снаряд у ворота Михайла Шевчука.

У другому ж періоді команди потішили вболівальників одразу п’ятьма голами. Спочатку херсонець Олександр Швецов реалізував більшість, на що команда Павла Микульчика відповіла закинутими шайбами Айнарса Подзіньша й Едуарда Гріня. Незважаючи на рівну боротьбу, рівний рахунок довго на табло не протримався – «щуки» взяли хід подій під свій контроль і відзначились взяттям воріт суперника ще двічі – голи до свого активу записали Гасніков і Денис Макаров.

Найзапекліша боротьба розгорталась у заключному періоді. Комфортний гандикап команди Дмитра Підгурського почав танути на очах на 46-й хвилині – відставання скоротив Андрій Жвачкін. Після ж паритет відновив Микола Столяренко. На цьому «Краматорськ» не зупинився й ще одна філігранна атака вилиласьу дубль Жвачкіна й перехоплення лідерства гостями. Рятувати господарів довелось Воробйову, який вчасно відібрав снаряд із передачі Владислава Браги й зумів перевести гру в овертайм.

У додатковий час команди доволі довго не могли підступитись одна до одної. Але за хвилину до завершення Гаснікову таки вдалось уразити ворота «Краматорська» й оформити не лише дубль, а й першу перемогу для «Дніпра» в овертаймі в цьому сезоні – 6:5 ОТ.

«Дніпро» – «Краматорськ» 5:6 ОТ (1:0, 3:2, 1:3, 0:1)

Шайби: 0:1 – Воробйов (Гасніков – Макаров – більш.), 18:59; 0:2 – Швецов (Зайцев – Крисанов), 29:06; 1:2 – Подзіньш (Сурсов – Ципнятов), 29:54; 2:2 – Грінь (Жвачкін), 31:05; 3:2 – Макаров (Гасніков), 34:54; 4:2 – Гасніков (Каракулько – Дорофєєв), 37:39; 4:3 – Жвачкін (Полухін – Грінь), 45:31; 4:4 – Столяренко (Жвачкін – Полухін), 52:46; 4:5 – Жвачкін (Столяренко), 55:24; 5:5 – Воробйов (Брага), 56:39; 6:5 – Гасніков (Вишняков – Воробйов), 64:05.

«Дніпро»: Хомутов (Петров); Дорофєєв – Декало, Макаров (К) – Ратушний, Афанасьєв (А) – Матусевич, Кругляков – Мельник; Швецов – Крисанов – Зайцев, Каракулько – Гасніков – Вишняков, Воробйов – Чернишенко – Тимченко, Ганута – Брага – Целогородцев (А).

«Краматорськ»: Шевчук (Замерець); Воронін – Гринкевич, Зуєв – Панков, Полухін – Пахмурін; Ципнятов – Сурсов – Подзіньш, Кривошапкін – Карпенко (К) – Халін, Грінь (А) – Столяренко – Жвачкін (А), Геворкян.