«Дніпро» розгромно обіграв «Білий Барс»

«Дніпро» здобув упевнену звитягу над «Білим Барсом» у 24-му турі чемпіонату України з хокею з шайбою.

На 3-й хвилині протистояння господарі майданчика відкрили рахунок – лік голам дав Антон Крисанов. Коли ж період наближався до свого екватора Денис Матусевич подвоїв перевагу херсонців.

У другому ігровому відрізку підопічні Дмитра Підгурського лише нарощували перевагу в рахунку. Спочатку по шайбі закинули Богдан Панасенко та Сергій Афанасьєв. На це «барси» відповіли своїм першим голом у виконанні Дениса Бородая – він закинув у меншості. Однак на більше гостей не вистачило – на 32-й хвилині «Дніпро» відіграв пропущений снаряд.

Завершальний період став найрезультативнішим для херсонців – колектив Підгурського оформив 4 голи. Зокрема, відзначились Артем Целогородцев, Віктор Ніконов, а Олександр Каракулько записав до свого активу дубль. Так, «Дніпро» здобув перемогу з рахунком 9:1 і продовжує обіймати четверту сходинку турнірної таблиці. «Білий Барс», у свою чергу, посідає сьоме місце.

«Дніпро» – «Білий Барс» 9:1 (2:0, 3:1, 4:0)

Шайби: 1:0 Крисанов (Воробйов), 2:26; 2:0 Матусевич (Панасенко), 9:06; 3:0 Панасенко (Каракулько), 24:57; 4:0 Афанасьєв (Дорофєєв, Каракулько, більш.), 27:13; 4:1 Бородай (менш.), 31:33; 5:1 Швецов (Каракулько, Крисанов, більш.), 32:10; 6:1 Целогородцев (Крисанов), 43:07; 7:1 Никонов (Ратушний, Швецов), 48:02; 8:1 Каракулько (Крисанов, Дорофєєв), 49:47; 9:1 Каракулько (Чернишенко, Воробйов), 50:08;

«Дніпро»Петров (Хомутов); Білоусов – Декало, Дорофєєв – Ратушний, Афанасьєв (К) – Матусевич; Янішевський (А) – Гасніков (А) – Целогородцев, Швецов – Крисанов – Воробйов, Панасенко – Чернишенко – Каракулько, Мельник – Ганута – Ніконов.

«Білий Барс»Полгороднік (Кучер – з 9:06); Логач – Ядловський (А), Грицюк – Гребеник (А), Будько – Кравець; Благий (К) – Даниленко – Мороз, Грабовецький – Ружніков – Бородай, Удовиченко – Качан – Тищенко, Петрошенко – Собко – Кисельов.