«Дніпро» розгромив на виїзді «Маріуполь», провівши дев’ять голів

«Маріуполь» не зумів нав’язати боротьбу в першій очній зустрічі з «Дніпром» в 11-му турі чемпіонату України.

Уже в першому періоді «щуки» відзначились шаленою результативністю. На 35-й секунді матчу рахунок відкрив Денис Макаров, після чого підопічні Дмитра Підгурського вразили ворота опонентів ще тричі – голи до свого активу записали Альберт Вишняков, Сергій Дорофєєв та Євгеній Гасніков. «Чайки» ж змінили голкіпера – замість Максима Дуве на лід вийшов Олександр Качула.

У другому ігровому відрізку команда Олександра Сеуканда вперше закинула шайбу – на 27-й хвилині захист гостей пробив Рінат Дурдиєв. Однак більше наблизитись до суперників маріупольцям не вдалось. За хвилину Дмитро Чернишенко повернув розрив у чотири шайби, а Олександр Швецов довів перевагу «Дніпра» до 6:1.

Заключний період розвивався за схожим сценарієм, що й у першій 20-хвилинці. «Щуки» оформили ще три голи й зробили рахунок розгромним – 9:1. Так, «Дніпро» закріпився на 4-му місці в турнірній таблиці, маючи в активі 13 очок і відстаючи від «Сокола» на 1 пункт. «Маріуполь» же посідає шосту сходинку з 6-ма балами.

«Маріуполь» – «Дніпро» 1:9 (0:4, 1:2, 0:3)

Шайби: 0:1 – Макаров (Воробйов), 00:35; 0:2 – Вишняков (Воробйов – Макаров), 10:28; 0:3 – Дорофєєв (Крисанов – Зайцев), 14:17; 0:4 – Гасніков (Воробйов – Вишняков), 14:36; 1:4 – Дурдиєв, 26:25; 1:5 – Чернишенко (Каракулько), 27:43; 1:6 – Швецов (Зайцев), 36:13; 1:7 – Дорофєєв (Швецов – Зайцев), 51:06; 1:8 – Швецов (Дорофєєв – Зайцев), 55:26; 1:9 – Зайцев (Декало – Дорофєєв), 58:22.

«Маріуполь»Дуве (Качула); Петрухно (А) – Скурихин, Костарєв – Цикало, Гуров – Мельников, Філімонов ; Чердак (К) – Коваленко – Агєєв (А), Кобяков – Ромащенко – Ухін, Мостовий – Сірченко – Луговий, Дурдиєв, Олійник.

«Дніпро»Петров (Хомутов); Дорофєєв – Декало, Афанасьєв (А) – Макарів (К), Матусевич – Ратушний, –; Швецов – Крисанов – Зайцев, Вишняков – Гасніков – Воробйов, Каракулько – Чернишенко – Панасенко.