«Дніпро» розгромив на виїзді «Білий Барс»

«Дніпро» не зазнав проблем із «Білим Барсом» у 16-му турі чемпіонату України з хокею з шайбою.

Уже на четвертій хвилині «щуки» розмочили рахунок зустрічі завдяки влучному пострілу Сергія Дорофєєва. Так, команда Дмитра Підгурського відкрила лік голам. До слова, уже в стартовому періоді їх було шість. Причому чотири з них херсонці провели ще до екватора ігрового відрізку – закинуті шайби на свій рахунок записали Альберт Вишняков і двічі – Святослав Тимченко. П’ятий снаряд у ворота «барсів» відправив Олександр Каракулько. А Олександр Швецов за 8 секунд до кінця 20-хвилинки зумів прошити голкіпера білоцерківців ушосте.

Після такого шквалу голів підопічним Костянтина Буценка було непросто оговтатись. Але й у наступному періоді фортуна була не на боці білоцерківського клубу – «барси» так і не змогли бодай трохи скоротити відставання. «Щуки» же продовжували пресингувати, що вилилось у ще три закинуті шайби. Зокрема, відзначились Дорофєєв, а також Євгеній Гасніков і Павло Воробйов. Причому останні двоє пробили захист опонентів, граючи в меншості.

У заключному ігровому відрізку після того, як Дорофєєв оформив хет-трик, «барси» спромоглись розписатись у воротах суперників – Данило Мороз єдиний зі складу «Білого Барсу» провів гол у цьому протистоянні. Але відповідь від «Дніпра» не змусила на себе чекати – до кінця гри херсонці реалізували ще чотири моменти. За шість хвилин до кінця індивідуальну статистику покращили Швецов, Тимченко, Гасніков і Богдан Панасенко, який вперше закинув у цьому сезоні.

Так, «Дніпро» здобув звитягу з рахунком 14:1 і повернувся на четверту сходинку турнірної таблиці, випередивши «Краматорськ».

«Білий Барс» – «Дніпро» 1:14 (0:6, 0:3, 1:4)

Шайби: 0:1 Дорофєєв (Вишняков), 3:30; 0:2 Вишняков (Дорофєєв, Швецов), 5:40; 0:3 Тимченко (Брага, Матусевич), 6:24; 0:4 Тимченко (Ратушний), 14:28; 0:5 Каракулько (Афанасьєв), 19:20; 0:6 Швецов (Дорофєєв), 19:52; 0:7 Дорофєєв (Гасніков, Вишняков), 25:40; 0:8 Гасніков (Швецов, Дорофєєв, менш.), 31:26; 0:9 Воробйов (Каракулько, менш), 32:11; 0:10 Дорофєєв (Ратушний, Вишняков), 44:12; 1:10 Мороз (Логач, Качан, більш.), 52:02; 1:11 Швецов (Гасніков, Декало), 53:39; 1:12 Тимченко (Целогородцев), 55:02; 1:13 Гасніков (Дорофєєв, Вишняков), 57:15; 1:14 Панасенко, 59:11.

«Білий Барс»Кучер (Полгороднік – з 5:40 по 20:00, з 32:11); Грицюк – Резюк, Логач – Ядловський (А), Будько – Кравець, Кисельов – Собко; Благий (К) – Ружніков – Бородай, Грабовецький – Гребеник (А) – Мороз, Тищенко – Качан – Удовиченко, Койда – Трошкін – Ромахін.

«Дніпро»Хомутов; (Гурко – з 40:00); Дорофєєв – Ратушний, Декало – Чернишенко, Афанасьєв (К) – Матусевич; Швецов – Гасніков (А) – Вишняков, Каракулько – Воробйов – Панасенко, Тимченко – Брага – Целогородцев (А), Мельник – Ганута.