«Дніпро» розгромив МХК «Динамо»

Сьогодні, 28 вересня, відбувся поєдинок 5-го туру регулярного чемпіонату України серед чоловіків, у якому зустрічались МХК «Динамо» та ХК «Дніпро». Фінальний рахунок – 16:1.

У першому періоді «динамівці» пропустили 6 шайб. Але харків’яни все таки змогли вдало атакувати ворота суперника і закинути одну шайбу у ворота «Дніпра». Перша двадцятихвилинка закінчилась з рахунком 6:1.

Другий період почався з пропущеного голу МХК «Динамо» ще на першій хвилині. Відзначився Олександр Шибаєв. Авторами восьмої, дев’ятої та десятої шайб стали Ліпсбергс, Янішевський і Брага відповідно. До кінця другої двадцятихвилинки хокеїсти «Дніпра» ще тричі вразили ворота харків’ян. Команди пішли на перерву з рахунком 13:1.

Перші 9 хвилин третього періоду команди витримали без гольових моментів. Згодом Владислав Брага закинув 14-ту шайбу у ворота МХК «Динамо», а хет-тріком відзначився Олександр Шибаєв. Останню шайбу у ворота харків’ян закинув Олександр Каракулько.

Попереду у МХК «Динамо» зустріч з «Крижаними Вовками», а «Дніпро» побореться з «Донбасом».

«Дніпро» – «Динамо» -16:1 (6:1, 7:0, 3:0)

МХК «Динамо»: Шевчук (Бандурян), Наливайко (А) – Фірсов, Піддубний – Панков, Савченко – Трапезніков – Швоєв; Геворкян (А) – Муртіщев – Олейник (К); Абаджян – Праведний – Целогородцев, Борисов – Черноморченко – Виноград, Шилкін – Соляник – Абдулаєв.

«Дніпро»: Гурко (Петров); Дорофєєв – Афанасьєв (К), Білоусов (А) – Сирченко, Декало – Шулешов, Матусевич – Кругляков; Каракулько – Шибаєв- Ліпсбергс, Янішевський – Чернишенко (А) – Василенков, Бондаренко – Ромащенко – Макарицький, Брага – Тимченко – Зик.

Джерело: uhl.ua